Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2002, 09:08

autor: Łosiu

Icewind Dale 2 w kwietniu 2002 roku?

Ciężka sytuacja finansowa firmy Interplay ciągłe spory z firmami współpracującymi m.in. Bioware, powodują, że do prasy przedostają się niepotwierdzone informacje dotyczące nowych projektów firmy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy słyszeliśmy o dwóch tytułach Fallout 3 oraz Icewind Dale 2, które mają postawić firmę na nogi. Wczoraj ponownie do prasy dotarła podobna informacja. Serwis RPGDot otrzymał od firmy Virgin Interactive oficjalny plan wydawniczy na Europę i widnieje tam pozycja „Icewind Dale 2 - April 2002”.

Ciężka sytuacja finansowa firmy Interplay ciągłe spory z firmami współpracującymi m.in. Bioware, powodują, że do prasy przedostają się niepotwierdzone informacje dotyczące nowych projektów firmy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy słyszeliśmy o dwóch tytułach Fallout 3 oraz Icewind Dale II, które mają postawić firmę na nogi. Wczoraj ponownie do prasy dotarła podobna informacja. Serwis RPGDot otrzymał od firmy Virgin Interactive oficjalny plan wydawniczy na Europę i widnieje tam pozycja „Icewind Dale 2 - April 2002”.

W zeszłym roku krążyły plotki, że Icewind Dale 2 jest w produkcji, a nawet że zostanie wydany przed grudniem 2001. Cóż ani wydany i ani nawet oficjalnie zapowiedziany nie został. Być może ta pozycja w planie Virgin Interactive to pomyłka, ale jak dotychczas nikt nie zdementował tej informacji. Może kolejny dzień przywita nas oficjalną zapowiedzią.

Firma Virgin Interactive zajmowała się dystrybucją m.in. Baldur's Gate, Baldur's Gate 2 oraz Icewind. Zapraszam do przeczytania wiadomości znajdującej się na serwisie RPGDot oraz na oficjalną stronę firmy Virgin Interactive.