Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2005, 08:01

Hulk Smash już w lecie bieżącego roku

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Was o nowej grze z Hulkiem w roli głównej, nad którą pracował zespół Radical Games. Rzeczona produkcja miała nazywać się Ultimate Destruction, co dobrze odzwierciedlało istotę zabawy: totalną dewastację wszystkiego, co zielone monstrum napotykało na swojej drodze.

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Was o nowej grze z Hulkiem w roli głównej, nad którą pracował zespół Radical Games. Rzeczona produkcja miała nazywać się Ultimate Destruction, co dobrze odzwierciedlało istotę zabawy: totalną dewastację wszystkiego, co zielone monstrum napotykało na swojej drodze. Chociaż przez cztery miesiące sens gry nie zmienił się, program doczekał się nowego tytułu – Hulk Smash.

Hulk Smash już w lecie bieżącego roku - ilustracja #1

W Hulk Smash znajdziemy w pełni interaktywne, trójwymiarowe środowisko, które pozwoli nam dokładnie zrujnować okolicę i zamienić ją w kupę gruzu i pyłu. Z racji tego, że najefektowniejsze zawsze wydaje się równanie z ziemią osiedli ludzkich, zielony półgłówek często będzie odwiedzał amerykańskie metropolie. Za fabułę gry odpowiedzialny jest Paul Jenkins (etatowy scenarzysta komiksów firmy Marvel), natomiast muzykę napisze Bill Brown (Return to Castle Wolfenstein, Tom Clancy’s Rainbow Six).

Hulk Smash ukaże się na konsole PlayStation 2, Xbox oraz GameCube latem bieżącego roku. PeCetowa wersja gry nie jest planowana.