Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "PLAY Press Release" 23 stycznia 2004, 16:05

Gun Metal w ofercie PLAY

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Nachodzi nowa super gra akcji! Już niedługo w ofercie Playa pojawi się rewelacyjny Gun Metal! Biegaj super robotem - transformersem zmieniającym się w superszybki odrzutowiec i strzelaj do przeciwników.

Po wielkiej wyniszczającej wojnie na Ziemi, ludzie potrzebowali ratunku. Odnaleźli go na planecie Helios. Niestety, był tam też wróg, który zagroził istnieniu rasy ludzkiej. Na szczęście jest szansa na przeżycie - naukowcy wynaleźli broń - Havoc Suit - potężnego robota, który może transformować się w odrzutowy myśliwiec. Ale mech nie może działać sam - ktoś musi nim pokierować...

GUN METAL to 25 misji wypełnionych szybką akcją i rozwałką. Biegaj, lataj, niszcz przeciwników na ziemi i w powietrzu. Robot, którym pokierujesz, to nowoczesna maszyna uzbrojona po zęby! Potrafi też zmieniać się w odrzutowy samolot wyposażony w najnowsze typy broni. A to wszystko w rewelacyjnej grafice 3D, z niesamowitymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Wydawcą Gun Metala w Polsce jest firma Play. Produkt już wkrótce będzie dostępny w sklepach za 19,90.

Cechy:

  • Ogromny robot bojowy
  • 25 wypełnionych akcją misji
  • Możesz biegać, używać odrzutowego plecaka albo latać
  • Zróżnicowani wrogowie, od piechoty aż po ogromne fortece wojenne
  • Zapierająca dech grafika 3D