Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 8 sierpnia 2008, 21:54

Grand Theft Auto IV na PC w ofercie Cenega Poland

Cenega, wyłączny partner Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, z radością informuje, że w planie wydawniczym pojawił się największy przebój światowy GTA IV na PC!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, z radością informuje, że w planie wydawniczym pojawił się największy przebój światowy GTA IV na PC!

Grand Theft Auto to słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas), która dawno wykroczyła poza granice swojej branży, stając się zjawiskiem iście kulturowym. Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na przemysł gier na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock, RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła poruszała największe bolączki współczesnej Ameryki. Grand Theft Auto IV kontynuuje tradycje oferując jednocześnie wiele nowości, m.in. całkowicie nowy silnik graficzny i przebudowany system misji.

Grand Theft Auto IV na PC w ofercie Cenega Poland - ilustracja #1

Charakterystyczne cechy:

  • Po raz pierwszy w historii tryb gry wieloosobowej!
  • Dużo nowych, realistycznych animacji – ruch postaci zmienia się w zależności od terenu, po jakim się porusza. W grze zastosowano także tzw. system unikalnych momentów, jak np. zawiśnięcie na dachu ciężarówki, w których animacja generowana jest w czasie rzeczywistym!
  • Rozbudowana sztuczna inteligencja przechodniów. Mieszkańcy Liberty City czytają gazety na przystankach, rzucają śmieci i palą, kiedy mają na to ochotę;
  • Zwiększony realizm oraz interaktywność rozgrywki: Policja zainterweniuje na przestępstwo gracza natychmiast, jeśli w pobliżu jego popełnienia znajdzie się jakiś świadek. Pościg będzie się do zbliżał do postaci, jeśli ktoś ją zauważy w innym miejscu itd. Niko będzie też miał większą swobodę w wykonywaniu misji niż w jakiejkolwiek wcześniejszej grze serii!
  • Nowe ujęcie kamery przy jeździe samochodem umożliwi zaobserwowanie większej ilości detali. Zaimplementowano także zmienną porę dnia i nocy;
  • Liberty City w GTAIV to największe miasto jakie stworzyli programiści z firmy Rockstar*! Każda ulica w mieście posiada swoją widoczną nazwę;
  • Główny bohater otrzymał telefon komórkowy, dzięki któremu może m.in. kontaktować się ze swoimi znajomymi, zamawiać taksówki itp. W czasie podróży po mieście często zmienia się zasiąg komórki – w niektórych miejscach może nawet zanikać;
  • Niko potrafi też korzystać z bankomatu. W dzisiejszych czasach lepiej nie Jeśli w grze znajdzie się komputerJnosić gotówki przy sobie podłączony do Internetu nie będzie też problemu, by „posurfować” po sieci!