Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2008, 11:17

Grający w LittleBigPlanet będą mogli pobierać opłaty za swoje kreacje

Chcesz dorobić do kieszonkowego grając w platformówkę? Czytaj dalej – nadchodząca LittleBigPlanet może dać ci taką możliwość.

Chcesz dorobić do kieszonkowego grając w platformówkę? Czytaj dalej – nadchodząca LittleBigPlanet może dać ci taką możliwość.

David Reeves, szef Sony Computer Entertainment Europe, powiedział, że gracze będą mogli pobierać od innych grających w LBP opłaty za korzystanie z tego, co sami stworzyli. W grze ma być obecny system, który jest mutacją eBaya oraz iTunes – gracz tworzy poziom, postać czy inny dodatek, dyktuje własną cenę i oferuje innym oczekując zysku z tytułu kolejnych ściągnięć. Pod warunkiem oczywiście, że jego twory są wystarczająco atrakcyjne dla innych graczy. LBP zatem może się stać kuźnią designerskich talentów, z których przynajmniej kilku wynieść może całkiem pokaźną gotówkę.

Grający w LittleBigPlanet będą mogli pobierać opłaty za swoje kreacje - ilustracja #1

A czym jest LittleBigPlanet? Platformówką na PS3 pozwalającą graczom puścić wodze fantazji i tworzyć własne przygody, światy i wypełniać je postaciami. Beta-testy gry już trwają, a premiera jest zapowiedziana na jesień tego roku.