Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2008, 10:51

autor: vampire

Szef EA Sports pojawi się w FaceBreaker?

Jak wiemy FaceBreaker, pierwsza produkcja należąca do stworzonej przez Electronic Arts marki Freestyle, wykorzysta technologię Photo Game Face. Ta umożliwia przeniesienie swojego wizerunku do wirtualnego świata, aby tego dokonać wystarczy jedynie wgrać swoje zdjęcie i na jego podstawie stworzyć model w grze.

Jak wiemy FaceBreaker, pierwsza produkcja należąca do stworzonej przez Electronic Arts marki Freestyle, wykorzysta technologię Photo Game Face. Ta umożliwia przeniesienie swojego wizerunku do wirtualnego świata - aby tego dokonać wystarczy jedynie wgrać swoje zdjęcie i na jego podstawie stworzyć model w grze. Podczas tegorocznych targów E3 Elektronicy zaprezentowali, jak dokładniej będzie to wyglądać, w tym celu posłużyła fotografia Petera Moore'a, szefa EA Sports, którego twarz dołączona została do cielska niebieskiej małpy.

Szef EA Sports pojawi się w FaceBreaker? - ilustracja #1

Co ciekawe, Moore powinien pojawić się również w finalnej wersji FaceBreaker, tak przynajmniej możemy przeczytać na blogu ButtonMasher, którego autor miał okazję zamienić kilka słów z przedstawicielami Electronic Arts. Jeśli jednak zechcemy sprawdzić jakim jest on bokserem to prawdopodobnie najpierw będziemy musieli go odblokować. Przypomnijmy, że gra ukaże się już we wrześniu na konsolach PS 3, Xbox 360 oraz Wii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FaceBreaker

FaceBreaker