Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2008, 12:14

Beta testy LittleBigPlanet trwają już od jakiegoś czasu

David Smith, jeden ze współzałożycieli studia Media Molecule, odpowiadającego za produkcję gry LittleBigPlanet powiedział w wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer, że tytuł ten już znajduje się w fazie beta testów.

David Smith, jeden ze współzałożycieli studia Media Molecule, odpowiadającego za produkcję gry LittleBigPlanet powiedział w wywiadzie udzielonym w serwisie Eurogamer, że tytuł ten już znajduje się w fazie beta testów.

„Start bety jest ściśle kontrolowany, ale mamy nadzieję, że wkrótce dostęp do niej otrzyma większa ilość osób. Nie osiągnęliśmy jeszcze punktu, w którym dokładnie wiedzielibyśmy co chcemy uczynić dalej. Osobiście podoba mi się pomysł udostępnienia bety tak wielu ludziom, jak tylko się da, ale na razie musimy się z tym wstrzymać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja.” – mówi Smith.

Beta testy LittleBigPlanet trwają już od jakiegoś czasu - ilustracja #1

Z tego samego wywiadu dowiadujemy się również, że LittleBigPlanet działać będzie w rozdzielczości 720p i stałych trzydziestu klatkach na sekundę. „Używamy wielu technik filmowych, jak głębia ostrości czy rozmycia, pasujących idealnie do tego tytułu.” Dzieło Media Molecule będzie wymagało także zainstalowania go na dysku twardym konsoli, choć jak zapewnia Smith, pliki instalacyjne nie powinny zająć raczej więcej miejsca niż jeden gigabajt.

Premiera LittleBigPlanet zaplanowana została na październik tego roku. Gra ukaże się ekskluzywnie na konsolę PlayStation 3.