Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2007, 14:41

autor: Metatron

Gra GEON: Emotions od dziś w ofercie Xbox LIVE Arcade

Niedawno do oferty Xbox LIVE Arcade trafiła psychodeliczna strzelanina Space Giraffe. Od dzisiaj posiadacze X360 mają możliwość pobrania kolejnej, niemniej szalonej i kolorowej produkcji – dzieła Strawdog Studios zatytułowanego GEON: Emotions.

Niedawno do oferty Xbox LIVE Arcade trafiła psychodeliczna strzelanina Space Giraffe. Od dzisiaj posiadacze X360 mają możliwość pobrania kolejnej, nie mniej szalonej i kolorowej produkcji – dzieła Strawdog Studios zatytułowanego GEON: Emotions.

Gra GEON: Emotions od dziś w ofercie Xbox LIVE Arcade - ilustracja #1

Jest to połączenie gry zręcznościowej i logicznej. Za pomocą kierowanej przez nas toczącej się kostki zbieramy kulki (w grze nazywane E-mote’ami) z trójwymiarowej planszy, w odpowiednich momentach wykorzystując jedną z dostępnych w grze emocji, które wpływają na nasze zdolności. Mamy do wyboru: Gniew, Namiętność, Strach, Zachwyt, Odwagę, Szczęście oraz Melancholię.

Gra GEON: Emotions od dziś w ofercie Xbox LIVE Arcade - ilustracja #2

GEON: Emotions pozwoli na zabawę w trybie zarówno dla jednego, jak i wielu graczy. Podczas samotnej rozgrywki można będzie udoskonalić swoje zdolności albo zmierzyć się z czasem, walcząc o medale, które odblokują osiem dodatkowych mini-gierek. Prawdziwa zabawa rozpocznie się jednak w momencie, kiedy do gry zasiądzie więcej osób. Rozpocznie się wtedy walka, w której wziąć może udział do czterech graczy jednocześnie, korzystających z jednej konsoli albo łączących się za pośrednictwem Xbox LIVE.

Gra GEON: Emotions od dziś w ofercie Xbox LIVE Arcade - ilustracja #3

Standardowo już wersję demonstracyjną gry można pobrać za darmo. Na zakup pełnej przyjdzie nam wydać 800 MP. Twórcy zapowiadają, że w przyszłości GEON: Emotions zostanie wydany również na komputery PC.