Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2007, 08:28

autor: Metatron

Giełda wirtualnych samochodów za pośrednictwem oficjalnej strony Forza Motorsport 2

Microsoft rozbudował stronę internetową poświęconą przeznaczonej na X360 grze wyścigowej Forza Motorsport 2, która jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku tytułów na tę konsolę. Wraz z aktualizacją serwisu pojawiły się również dwie informacje dotyczące nowości, które wprowadzone zostaną do gry.

Microsoft rozbudował stronę internetową poświęconą przeznaczonej na X360 grze wyścigowej Forza Motorsport 2, która jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku tytułów na tę konsolę. Wraz z aktualizacją serwisu pojawiły się również dwie informacje dotyczące nowości, które wprowadzone zostaną do gry. Jedną z nich będzie możliwość przeprowadzania turniejów online, drugim internetowa giełda wirtualnych samochodów.

Giełda wirtualnych samochodów za pośrednictwem oficjalnej strony Forza Motorsport 2  - ilustracja #1

Gracze za pośrednictwem strony forzamotorsport.net będą mieli możliwość uczestnictwa w aukcjach, a także wystawiania na sprzedaż zdobytych przez siebie i własnoręcznie tuningowanych pojazdów. Zasady sprzedaży przypominać będą to, co oferują nam inne serwisy aukcyjne. Będzie można ustalić warunki aukcji, cenę wywoławczą, czas trwania oraz możliwość dokonania zakupu w trybie natychmiastowym. Ponadto za dodatkową opłatą otrzymamy możliwość wyróżnienia swojej aukcji, by bardziej zwracała na siebie uwagę potencjalnych klientów.

Walutą obowiązującą na wirtualnej giełdzie będą pieniądze zdobyte w grze. Nic więc nie stanie na przeszkodzie, by swój cyfrowy majątek poszerzać nie tylko na drodze wyścigów, lecz także za pomocą internetowego handlu samochodami z gry.

Giełda wirtualnych samochodów za pośrednictwem oficjalnej strony Forza Motorsport 2  - ilustracja #2

Każdy z samochodów będzie posiadał swoją historię. Dzięki temu poznamy takie jego statystyki jak na przykład przebyty dystans, całkowity czas jazdy, koszty napraw, ilość zwycięstw i wyścigów, w których brał udział oraz liczbę poprzednich właścicieli. Ponadto do każdego pojazdu dołączony zostanie zestaw akcesoriów (w tym oryginalne części dla danego modelu).

Jeżeli chodzi o turnieje, to nie dysponujemy zbyt dużą liczbą informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że gracze będą mogli zapisywać się do nich za pośrednictwem Xbox Live albo wspomnianej strony. W przyszłości planowane są turnieje sponsorowane, w których będzie można wygrać rozmaite nagrody.

Więcej informacji na temat gry Forza Motorsport 2 znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Forza Motorsport 2

Forza Motorsport 2