Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2008, 09:54

autor: Dorota "vampire" Drużko

Gears of War 2 ukaże sie 9 listopada?

Jak już wcześniej pisaliśmy, wiele wskazuje na to, że nowy shooter studia Epic Games - Gears of War 2 powinien ukazać się w listopadzie tego roku. Teraz do tamtych informacji dołączył kolejny trop i to w dodatku wyznaczający bardziej precyzyjną datę. Otóż gdy odwiedzimy oficjalną stronę gry przywita nas obraz postaci trzymającej łańcuszki z nieśmiertelnikami.

Jak już wcześniej pisaliśmy, wiele wskazuje na to, że nowy, przeznaczony jedynie na Xboxa 360, shooter studia Epic Games - Gears of War 2 powinien ukazać się w listopadzie tego roku. Teraz do tamtych informacji dołączył kolejny trop i to w dodatku wyznaczający bardziej precyzyjną datę. Otóż gdy odwiedzimy oficjalną stronę gry przywita nas obraz postaci trzymającej łańcuszki z nieśmiertelnikami. Na pierwszy rzut oka to tylko zwykły art, jednak gdy przyjrzymy się liczbom wypisanym na jednym z owych identyfikatorów, czyli 033-116-117-126-071, a następnie pokusimy o ich konwersję z systemu ósemkowego do bardziej przyjaznego ASCII, otrzymamy następujące znaki - ESC Nov 9 (Escape November 9).

Gears of War 2 ukaże sie 9 listopada? - ilustracja #1

Czyli wygląda na to, że gry powinniśmy spodziewać się 9 listopada. Oczywiście to wciąż jedynie spekulacje, pozostaje tylko czekać na oficjalne stanowisko firmy Epic, a więc być może wcale nie tak długo, gdyż zapewne nowe informacje na temat Gears of War 2 zostaną ujawnione podczas zbliżających się targów E3. Tymczasem możecie zapoznać się z następującymi materiałami dostępnymi w naszym serwisie: