Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2006, 13:11

F.E.A.R. również w wersji na konsolę Xbox 360?

W najnowszym numerze popularnego magazynu Electronic Gaming Weekly pojawiła się informacja, że gra F.E.A.R. – ubiegłoroczny hit rodem z Monolith Productions – doczeka się konwersji przeznaczonej na konsolę Xbox 360.

W najnowszym numerze popularnego magazynu Electronic Gaming Weekly, pojawiła się informacja, że gra F.E.A.R. – ubiegłoroczny hit rodem z Monolith Productions – doczeka się edycji przeznaczonej na konsolę Xbox 360. Posiadacze nowej platformy sprzętowej firmy Microsoft, nie mogą być jednak stuprocentowo pewni, że wspomniana konwersja faktycznie powstanie. Zapowiedź tego programu została opublikowana w dziale plotek, a to oznacza, że nikt z obozu producentów gry, oficjalnie jej nie potwierdził.

F.E.A.R. również w wersji na konsolę Xbox 360? - ilustracja #1

Wydaje się, że pracownicy Monolith Productions nie powinni napotkać większych problemów przy ewentualnym tworzeniu konwersji. Gra Condemned: Criminal Origins, która powstała z myślą o konsoli Xbox 360, używa przecież takiego samego silnika.

Redaktorzy magazynu Electronic Gaming Weekly sugerują, że gra F.E.A.R. w wersji na Xbox 360, miałaby trafić do sklepów jeszcze w tym roku. Jeśli tak jest w istocie, już niedługo przedstawiciele Monolith Productions powinni wystosować oficjalne oświadczenie prasowe w tej sprawie.

F.E.A.R. również w wersji na konsolę Xbox 360? - ilustracja #2

Jeśli przegapiłeś fakt pojawienia się gry F.E.A.R. (w wersji PC) na rynku, zapraszamy do zapoznania się z materiałami na łamach naszego serwisu:

Możesz również zapoznać się z wersją demonstracyjną programu (tryb single player), która znajduje się w tym miejscu.