Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 14:06

autor: lhorror

Europejska premiera LOTR Online przesunięta, pierwszy dodatek już w czerwcu

W związku z licznymi zawiadomieniami klientów o problemach z otrzymaniem gry Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar na czas wielkiego otwarcia, firma Codemasters zadecydowała o przedłużeniu okresu testowego (Early Access) o trzy dni. Wygląda więc na to, że dopiero 27 kwietnia nastąpi faktyczny start serwerów tego tytułu.

W związku z licznymi zawiadomieniami klientów o problemach z otrzymaniem gry Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar na czas wielkiego otwarcia, firma Codemasters zadecydowała o przedłużeniu okresu testowego (Early Access) o trzy dni. Wygląda więc na to, że dopiero 27 kwietnia, a nie 24, nastąpi faktyczny start serwerów tego tytułu.

Europejska premiera LOTR Online przesunięta, pierwszy dodatek już w czerwcu - ilustracja #1

Niemal równocześnie zapowiedziano pierwszy darmowy dodatek do LOTR Online o nazwie Shores of Evendim. Ma się on ukazać już w czerwcu tego roku.

Około 100 mil na północ od Shire, w północnym Eriadorze, leży Evendim - region zdominowany przez Jezioro Nenuial, znane jako Jezioro Ciemności (Lake of Twilight). Na jego południowym krańcu leży opuszczone miasto Annuminas, stolica królestwa Arnor. Wedle krążących legend, w jego ruinach znajduje się wiele potężnych artefaktów Jednak strzeże ich wiele przerażających kreatur.

Zanim Drużyna Pierścienia opuści Rivendell, Aragorn musi na nowo przekuć Narsila, miecz Elendila. Do tego celu niezbędny jest mu starożytny klejnot, który onegdaj zdobił głownię miecza. To właśnie gracze zostaną poproszeni przez Gandalfa o udanie się do krainy Evendim i odzyskanie tego artefaktu, zanim wpadnie w ręce Saurona. Tym samym rozszerzenie zaoferuje nam:

  • ekplorację terenów Evendim,
  • ponad 60 nowych questów,
  • udział w bitwie o Helegrod,
  • 9 nowych potworów,
  • podrasowany system muzyczny, pozwalający dzielić się Twoją muzyką z innymi,
  • nowe zestawy zbroi.

O LOTR Online pisaliśmy już wcześniej w naszych newsach:

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar od jutra w EMPIKu

EMPiK nawiązał współpracę z Codemasters

Wysoka przedpremierowa sprzedaż LOTRO: Shadows of Angmar

Pre-ordery LOTRO: Shadows of Angmar już dostępne

Shadows of Angmar i problemy z regionami

Co w poszczególnych edycjach The Lord of the Rings Online?

Myśli nieprzemyślane - Online'owy Władca

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.