Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 10:01

autor: Metatron

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar od jutra w EMPIKu

W związku z licznymi zawiadomieniami klientów o problemach z otrzymaniem gry Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar na czas wielkiego otwarcia, firma Codemasters zadecydowała o przedłużeniu okresu testowego (Early Access) o trzy dni. Wygląda więc na to, że dopiero 27 kwietnia, a nie 24, nastąpi faktyczny start serwerów tego tytułu.

Niewątpliwie Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to jeden z najgorętszych tytułów tegorocznej wiosny. Fani MMORPG oraz miłośnicy Tolkiena już od dawna czekają na premierę tej zbierającej niezwykle dobre opinie gry. Dla nich wszystkich mamy dobrą wiadomość.

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar od jutra w EMPIKu - ilustracja #1

Otrzymaliśmy właśnie oficjalną informację od firmy EMPiK Multimedia, w której ogłoszono fakt nawiązania bezpośredniej współpracy z Codemasters. Dzięki temu produkty tego popularnego brytyjskiego wydawcy będą do nabycia w salonach EMPiKu. Pierwszą grą, która na mocy porozumienia obu firm trafi do dystrybucji będzie właśnie wspomniana produkcja.

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar od jutra w EMPIKu - ilustracja #2

Według przekazanych nam informacji, Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar pojawi się na półkach już 24 kwietnia, czyli jutro. Osoby preferujące zakupy drogą wysyłkową będą mogły zaopatrzyć się w egzemplarz gry korzystając z oficjalnej strony internetowej EMPiKu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.