Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2008, 13:20

autor: vampire

EA zapowiedziało kolejną odsłonę Tiger Woods PGA Tour

Jak co roku koncern Electronic Arts zapowiedział powstanie kolejnej odsłony sportówki z serii Tiger Woods. Na pewno wiadomość o powstaniu Tiger Woods PGA Tour 09 ucieszy wirtualnego golfa, zwłaszcza tych, którzy preferują rozgrywkę multiplayer. Tym razem twórcy skupili się właśnie na udoskonaleniu tego trybu.

Jak co roku koncern Electronic Arts zapowiedział powstanie kolejnej odsłony z serii Tiger Woods, której data premiery przewidziana jest na lato tego roku. Na pewno wiadomość ta ucieszy zwłaszcza tych fanów wirtualnego golfa, którzy preferują rozgrywkę multiplayer. Tym razem twórcy skupili się właśnie na udoskonaleniu tego trybu. Teraz dzięki nowemu silnikowi online zmagania maksymalnie czterech graczy jednocześnie odbywać się będą symultanicznie, dzięki czemu gra ma zyskać na dynamice. Poza szeregiem innych ulepszeń poprawie uległ też system GamerNet pozwalający na prezentowanie swoich najlepszych zagrań innym graczom.

Do wielu nowości w Tiger Woods PGA Tour 09 można też zaliczyć obecność trenera Woodsa – Hanka Haneya, który towarzyszyć nam będzie podczas gry i udzielać cennych rad. Po każdej rundzie będziemy mogli dostosować umiejętności naszego zawodnika tuż przed następną. W tej decyzji pomogą nam wskazówki udzielane przez wspomnianego trenera.

EA zapowiedziało kolejną odsłonę Tiger Woods PGA Tour - ilustracja #1

EA postarał się także o wzbogacenie wersji dla Wii o kilka mini-gier. Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tiger Woods PGA Tour 09

Tiger Woods PGA Tour 09