Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2008, 09:30

autor: Dorota Drużko

E3 2008: Trailer z God of War III

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, podczas tegorocznych targów E3, firma Sony zdecydowała się na zaprezentowanie najnowszej odsłony popularnej serii gier akcji, czyli God of War III. Niestety, nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na jej temat oraz nie mieliśmy okazji zapoznać się z gameplay’em, czy choćby screenami.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, podczas tegorocznych targów E3, firma Sony zdecydowała się na zaprezentowanie najnowszej odsłony popularnej serii gier akcji, czyli God of War III. Niestety, nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na jej temat oraz nie mieliśmy okazji zapoznać się z gameplay’em, czy choćby screenami. Jedyne co dane nam było zobaczyć to niespełna jednominutowy trailer, w dodatku całkowicie prerenderowany. Przedstawia on fragment zniszczonej Olimpii oraz samego głównego bohatera.

E3 2008: Trailer z God of War III - ilustracja #1

Z pewnością fanów nie ucieszy także wiadomość, której już wcześniej się spodziewaliśmy - w najbliższym czasie nie powinniśmy oczekiwać premiery gry. Jak powiedział Jack Tretton, prezes amerykańskiego Sony Computer Entertainment, zostanie ona wydana dopiero w przyszłym roku. Kiedy dokładnie? Tego też nie wiadomo. Przypomnijmy jeszcze, że God of War III, podobnie jak wszystkie produkcje traktujące o przygodach Kratosa ukaże się jedynie na konsoli Sony, a dokładniej PlayStation 3. Wszystkich oczekujących nowego wcielenia brutalnego wojownika zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem.