Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2008, 12:11

autor: Jiker

Dokładna data europejskiej premiery Beautiful Katamari już znana

Do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty europejskiej premiery gry Beautiful Katamari. Co więcej, w sieci pojawiały się sprzeczne informacje, sugerujące, że tutejszy debiut pierwszej odsłony cyklu przeznaczonej dla konsol najnowszej generacji może zostać zorganizowany nawet w marcu. Okazało się jednak, że opóźnienia nie będzie, a gra trafi do sprzedaży 29 lutego.

Do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty europejskiej premiery gry Beautiful Katamari. Co więcej, w sieci pojawiały się sprzeczne informacje, sugerujące, że tutejszy debiut pierwszej odsłony cyklu przeznaczonej dla konsol najnowszej generacji może zostać zorganizowany nawet w marcu. Okazało się jednak, że opóźnienia nie będzie, a gra trafi do sprzedaży 29 lutego, o czym poinformował wczoraj wydawca, firma Atari.

Dokładna data europejskiej premiery Beautiful Katamari już znana - ilustracja #1

Wszystkim osobom, które nie zaznajomiły się dotąd z informacjami na temat Beautiful Katamari chcielibyśmy przypomnieć, że jest to kolejna odsłona niezwykle ciekawej serii, znanej wcześniej jedynie posiadaczom PlayStation 2 i PlayStation Portable. Zabawa polega na toczeniu kuli, która powiększa się, gdy z czasem przyklejają się do niej znajdujące się na naszej drodze przedmioty (dokładnie tak, jak się to odbywa w przypadku śnieżnej bryły). Początkowo możemy dołączać do niej wyłącznie rzeczy o małej wielkości, ale z czasem zaczyna ona pochłaniać ludzi, jednorodzinne domki, wieżowce, wyspy, a nawet całe kontynenty.

Więcej informacji na temat dzieła japońskiego koncernu Namco Bandai znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii. Gra zostanie wydana na konsolę Xbox 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beautiful Katamari

Beautiful Katamari