Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2008, 12:17

autor: Łosiu

Demo FlatOut Head On na PlayStation Portable tuż tuż

Jak zdradził brytyjskim serwisom wydawca nadjeżdżającej gry wyścigowej FlatOut Head On – Empire - produkcja jest już niemal ukończona, a wersja demonstracyjna trafi do PlayStation Store już 22 lutego. Będzie ją można ściągnąć za darmo podłączając konsolkę do PC kablem USB.

Jak zdradził brytyjskim serwisom wydawca nadjeżdżającej gry wyścigowej FlatOut Head On Empire - produkcja jest już niemal ukończona, a wersja demonstracyjna trafi do PlayStation Store już 22 lutego. Będzie ją można ściągnąć za darmo podłączając konsolkę do PC kablem USB.

Wszyscy spragnieni intensywnego ścigania na przenośnym sprzęcie powinni skierować swoje oczy w stronę FlatOut Head On. Już dawno na PSP nie było ciekawych wyścigów. Tytuł Empire zaoferuje aż dziewięć trybów gry, około czterdziestu zróżnicowanych pojazdów i rozgrywkę w sieci dla czterech graczy. Demo umożliwi test wyścigu, zawodów demolowania fur przeciwników oraz zabawy wylatującym przez przednią szybę kierowcą.

Zainteresowanych tematem zachęcam do lektury recenzji drugiej części na PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FlatOut: Head On

FlatOut: Head On