Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2008, 14:17

autor: vampire

Dodatkowy epizod do GTA IV ukaże się jesienią

Pod koniec sierpnia podaliśmy kilka niepewnych informacji, pochodzących podcastu Warzone, na temat pierwszego z dwóch zapowiedzianych dodatkowych epizodów do GTA IV. Dzisiaj natomiast serwis VideoGamer poinformował, że Microsoft oficjalnie potwierdził jesienną premierę rozszerzenia, które będzie dostępne do pobrania za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade.

Pod koniec sierpnia podaliśmy kilka niepewnych informacji, pochodzących podcastu Warzone, na temat pierwszego z dwóch zapowiedzianych dodatkowych epizodów do GTA IV. Dzisiaj natomiast serwis VideoGamer poinformował, że Microsoft oficjalnie potwierdził jesienną premierę rozszerzenia, które będzie dostępne do pobrania za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade. Niestety nie zostało ujawnione ile punktów Microsoftu (w podcascie była mowa o 1600 punktach) pochłonie jego pobranie oraz co dokładnie wniesie on do gry.

Dodatkowy epizod do GTA IV ukaże się jesienią - ilustracja #1

Ponadto, zgodnie z tym, co wiedzieliśmy już wcześniej, Xbox 360 będzie jedyną konsolą, na której w tym roku dodatek się ukaże. No właśnie – konsolą. Czy więc jest szansa, że otrzymają go także posiadacze PC? Tego jeszcze nie wiemy.