Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2009, 11:44

autor: Hed

Dodatki do Fallouta 3 na PC i Xboksa 360 w planie wydawniczym Cenegi Poland

Jeden z omawianych wczoraj pakietów dodatków do Fallouta 3 znalazł się w ofercie wydawniczej firmy Cenega Poland. Został on zapowiedziany na czerwiec, więc najprawdopodobniej chodzi o Fallout 3 Game Add-on Pack#1. Dowiedzieliśmy się, że zestaw na pewno pojawi się na Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Brakuje potwierdzenia czy DLC wchodzące w skład propozycji będą w polskiej wersji językowej.

Jeden z omawianych wczoraj pakietów dodatków do Fallouta 3 znalazł się w ofercie wydawniczej firmy Cenega Poland. Został on zapowiedziany na czerwiec, więc najprawdopodobniej chodzi o Fallout 3 Game Add-on Pack#1. Dowiedzieliśmy się, że zestaw na pewno pojawi się na Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Brakuje potwierdzenia, czy DLC wchodzące w skład propozycji będą w polskiej wersji językowej.

Przypuszczamy jednak, że tak właśnie się stanie. W pierwszej kolejności zobaczymy więc zapewne Operation Anchorage oraz The Pitt. Plany związane z wydaniem swoich rozszerzeń DLC na płytach Bethesda oficjalnie ujawniła wczoraj. Oczywiście wcześniej dowiedzieliśmy się o nich z ofert niektórych sklepów, w których po raz pierwszy pojawił się również Point Lookout, czyli czwarty w kolejności dodatek.

Dodatki do Fallouta 3 na PC i Xboksa 360 w planie wydawniczym Cenegi Poland - ilustracja #1

Jeśli powyższe domysły okażą się prawdą, to w końcu miłośnicy polskiej wersji gry otrzymają upragnione dodatki, które chociaż nie są może najlepsze, to jednak zapewniają kolejną porcję zabawy w świecie Fallouta. Wkrótce atrakcji będzie jeszcze więcej – wspomniany Point Lookout zabierze nas na bagna, a Mothership Zeta pozwoli spotkać się z kosmitami. Po szczegóły odsyłamy do wczorajszej wiadomości.