Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2004, 12:58

Digital Jesters publikuje edytor map multiplayer do gry Desert Rats vs. Afrika Korps

Firma Digital Jesters, opublikowała edytor map do Desert Rats vs. Afrika Korps. Od tej pory gracze będą mogli sami stworzyć teren, na którym rozgrywać się będą sieciowe batalie. Edytor działa tylko z wersją 1.18, dlatego też przed jego użyciem konieczna będzie instalacja odpowiedniego patcha. Program ma spore możliwości i przede wszystkim pozwala stworzyć mapę zupełnie od podstaw.

Firma Digital Jesters, opublikowała edytor map do Desert Rats vs. Afrika Korps. Od tej pory gracze będą mogli sami stworzyć teren, na którym rozgrywać się będą sieciowe batalie.

Edytor działa tylko z wersją 1.18, dlatego też przed jego użyciem konieczna będzie instalacja odpowiedniego patcha. Program ma spore możliwości i przede wszystkim pozwala stworzyć mapę zupełnie od podstaw. Użytkownik decyduje m.in. o wielkości i wysokości terenu, rozmieszczeniu elementów tła czy położenia neutralnych jednostek. Za pomocą edytora można też ustalić limit wielkości armii a także rodzaj posiłków i miejsce ich dokładnego pojawienia się na mapie. Inną, niemniej istotną funkcją programu jest możliwość dowolnej edycji współczynników wszystkich jednostek występujących w grze.

Edytor można ściągnąć z tego miejsca. Więcej informacji na temat Desert Rats vs. Afrika Korps znajdziecie natomiast w naszej Encyklopedii Gier.

 

Digital Jesters publikuje edytor map multiplayer do gry Desert Rats vs. Afrika Korps - ilustracja #1

 

Ostatnia aktualizacja: 2004-05-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Desert Rats vs. Afrika Korps

Desert Rats vs. Afrika Korps