Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2007, 20:22

autor: Jiker

Demo Ghost Recon Advanced Warfighter 2 już na Xbox Live Marketplace

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu, wersja demonstracyjna gry Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 trafiła do oferty usługi Xbox Live Marketplace. Demo mogą obecnie pobrać wszyscy posiadacze złotych abonamentów Xbox Live.

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu, wersja demonstracyjna gry Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 trafiła do oferty usługi Xbox Live Marketplace. Mogą ją obecnie pobrać wszyscy posiadacze złotych abonamentów Xbox Live.

Aby zagrać we wspomniane demo należy pobrać odpowiedni plik, zajmujący 313 MB. Autorzy udostępnili za jego pośrednictwem jedną mapę, którą możemy przetestować zarówno w standardowych trybach rozgrywki wieloosobowej, jak i w kooperacji. Podczas jednej gry w zabawie może uczestniczyć maksymalnie szesnastu graczy.

Przypomnijmy, że w pełnej wersji Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 przejmiemy kontrolę nad dowódcą tytułowego oddziału "Duchów", uczestniczącego w hipotetycznym amerykańsko-meksykańskim konflikcie granicznym z roku 2014. Kierowana przez nas grupa elitarnych żołnierzy (wśród nich znajdzie się wreszcie lekarz, opatrujący rannych towarzyszy) otrzyma do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt bojowy, w tym nawet zdalnie sterowane roboty rozpoznawcze. Pełna wersja gry ukaże się na rynku na początku przyszłego miesiąca.