Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lutego 2007, 19:44

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Age of Mythology

Zestaw przydatnych informacji na dobry początek, a później charakterystyka trzech mitologii występujących w grze przeplatana prezentacją wszystkich bogów, to niezbędny do tekstowego i graficznego rozwiązania wieloodcinkowej kampanii. Tam już wkroczysz w barwny świat przygód Arkantosa z owianej niezliczonymi legendami Atlantydy.

„Zestaw przydatnych informacji na dobry początek, a później charakterystyka trzech mitologii występujących w grze przeplatana prezentacją wszystkich bogów, to niezbędny do tekstowego i graficznego rozwiązania wieloodcinkowej kampanii. Tam już wkroczysz w barwny świat przygód Arkantosa z owianej niezliczonymi legendami Atlantydy.

Age of Mythology jest grą trudną do opisania. Twórcy postarali się o dużą odrębność wszystkich trzech mitologii, a tych różnic jest jeszcze więcej jeżeli człowiek przyjrzy się bliżej. Gryzłem się, waliłem głową o kaloryfer, kilka razy zmieniałem koncepcję poradnika, aż w końcu stanęło na tym co widzisz przed sobą.

Zdecydowałem się na dane – jak mi się wydaję – najistotniejsze, rezygnując z wyszczególnienia niuansów. Gdybym zamierzał je tu zaprezentować, rady i porady wyglądały jak wielki zbiór wykresów, tabel, statystyk, porównań, lub byłby to po prostu potop tekstu. Poradnik ma przecież ca celu pomóc początkującemu graczowi, a nie mu przeszkadzać i wprowadzać w dezorientację.

Smutno się zrobiło, więc czym prędzej życzę miłej lektury i owocnych pojedynków. Niech bogowie mają Cię w swojej opiece.” - „Thorwalian”

Age of Mythology - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Age of Mythology w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.