Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2009, 08:49

autor: Hed

Data wydania kolejnego Wolfensteina

Firma Activision ujawniła, że porządek w świecie nazistów korzystających z paranormalnych mocy zaprowadzimy już 4 sierpnia tego roku. Taka data premiery została podana w związku z prezentacją tytułów, znajdujących się w ofercie wydawcy na targi E3. Na forum gry podano, że dotyczy ona na razie tylko rynku amerykańskiego. Wolfenstein pojawi się na pecety i konsole (PlayStation 3, Xbox 360).

Firma Activision ujawniła, że porządek w świecie nazistów korzystających z paranormalnych mocy zaprowadzimy już 4 sierpnia tego roku. Taka data premiery została podana w związku z prezentacją tytułów znajdujących się w ofercie wydawcy na targach E3. Na forum gry podano, że dotyczy ona na razie tylko rynku amerykańskiego. Wolfenstein pojawi się na pecety i konsole (PlayStation 3, Xbox 360).

Informacja o europejskiej dacie wydania kolejnego dzieła studia Raven Software zostanie podana wkrótce. Sierpień zaskoczeniem na pewno nie jest, bo wcześniej firmy Activision i Raven pytane o to, kiedy zobaczymy kolejne przygody B.J. Blazkowicza, wskazywały właśnie wakacje tego roku. O samej grze wiemy już właściwie dużo – przykładowo w kwietniu otrzymaliśmy sporą porcję zdjęć i filmów.

Data wydania kolejnego Wolfensteina - ilustracja #1

Spotkamy się w sierpniu.

Raven Software ma pełne ręce roboty. Niedawno pojawiła się gra X-Men Origins: Wolverine, czyli bardzo udana adaptacja filmu o postaci Wolverine’a, stworzona właśnie przez to studio. Ponadto firma planuje również bardziej autorski projekt, oparty na własnych pomysłach, czyli Singularity, w którym pobawimy się czasem i przestrzenią. Najpierw jednak sprawdzimy formę studia właśnie w Wolfensteinie.