Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2008, 13:35

autor: vampire

City of Villains z City of Heroes teraz połączone

Firma NCSoft zdecydowała się na połączenie dwóch powiązanych ze sobą MMORPGów studia Cryptic - City of Villains oraz City of Heroes w jedną spójna całość. Do tej pory posiadacze pierwszej z nich mogli wcielić się jedynie w złoczyńcę natomiast tej drugiej w pozytywnego superbohatera, w dodatku nie mieli oni możliwości budowy bazy, która została wprowadzona w Villains.

Firma NCSoft zdecydowała się na połączenie dwóch powiązanych ze sobą MMORPGów studia Cryptic - City of Villains oraz City of Heroes w jedną spójna całość. Do tej pory posiadacze pierwszej z nich mogli wcielić się jedynie w złoczyńcę natomiast tej drugiej w pozytywnego superbohatera bez możliwości budowania bazy, wprowadzonej w Villains. Teraz natomiast wystarczy zakupić którąkolwiek z wymienionych wersji, aby móc cieszyć się wszystkimi postaciami i opcjami. Zjednoczenie to ułatwi twórcom implementację planowanych modyfikacji, na przykład wprowadzenie rajdów.

City of Villains z City of Heroes teraz połączone - ilustracja #1

Widać też, że Cryptic liczy na powrót starych graczy, których najwyraźniej znudziło już przemierzanie Paragon City - według słów głównego projektanta omawianych tytułów, Matta Millera, autorzy zdają sobie oni sprawę, że główną siłą ich produkcji jest duża różnorodność postaci. Teraz więc osoby, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z bohaterami przeciwnego obozu zapewne powrócą do gry.