Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2008, 15:50

CD Projekt ustalił datę premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

CD Projekt poinformował o ustaleniu daty premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej. Gra pojawi się w sklepach w połowie września tego roku.

CD Projekt poinformował o ustaleniu daty premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej. Gra pojawi się w sklepach w połowie września tego roku.

Edycja Rozszerzona charakteryzować się będzie licznymi poprawkami w stosunku do wersji dostępnej w sklepach od października ubiegłego roku. Przede wszystkim zwiększono różnorodność w wyglądzie postaci drugoplanowych oraz wykonywanych przez nie gestów i przemodelowano panel inwentarza. Poprawie uległy również niektóre elementy ekranu.

W Edycji Rozszerzonej Wiedźmina oprócz samej gry znajdą się również dodatkowe płyty: DVD z poszerzonym materiałem o tworzeniu gry, edytor przygód D’jinii wraz z dwoma oficjalnymi modułami – Cena neutralności i Efekt uboczny – ścieżka dźwiękowa zawierająca 29 utworów z gry i płyta z muzyką inspirowaną dziełem ekipy CD Projekt Red Studio. Wydanie uzupełnią: oficjalny poradnik, opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego, drukowana mapa i, co chyba oczywiste, instrukcja użytkownika.

Osoby, które zakupiły dostępną obecnie w sklepach edycję gry, po jej zarejestrowaniu, Edycję Rozszerzoną będą mogły pobrać za darmo.