Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2003, 08:56

Baldur’s Gate 3, czyli pomarzyć zawsze można, bo marzenia czasami się spełniają

Znany sklep internetowy - EBGames, umieścił na liście gier, które zamierza w przyszłości (luty 2004) sprzedawać, pozycję, którą wielu fanów cRPG chętnie zobaczyłoby zainstalowaną na dyskach twardych swoich komputerów – Baldur’s Gate III (PC).

Znany sklep internetowy – EBGames, umieścił na liście gier, które zamierza w przyszłości (luty 2004) sprzedawać, pozycję, którą wielu fanów cRPG chętnie zobaczyłoby zainstalowaną na dyskach twardych swoich komputerów – Baldur’s Gate III (PC).

Nieoficjalne informacje jakoby trwały prace nad kolejną, trzecią częścią serii Baldur’s Gate pojawiały się już w Sieci kilkukrotnie, i do nich też należy zaliczyć tą dzisiejszą, gdyż jak na razie BioWare milczy jak grób w tej sprawie.

Radość fanów serii zostanie z pewnością skutecznie ostudzona, gdy przypomną oni sobie, iż EBGames już kilkukrotnie miał w planach gry, które zostawały później skasowane lub czekamy na nie do dzisiaj (np. nieszczęsny Duke Nukem Forever, który miał trafić do sprzedaży w styczniu/lutym 2002 lub Quake IV). Z drugiej jednak strony, w wielu podobnych do dzisiejszego przypadkach, plotki o danej, niezapowiedzianej jeszcze grze okazywały się prawdą a przewidywana data w miarę trafna. Jak będzie tym razem? Jak zwykle, czas pokaże.