Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2003

Recenzja: Chrome

Fajek, 25 czerwca 2003, 16:44

Chrome jest taktyczną grą FPP/TPP rozgrywającą się w przyszłości, w dopiero co kolonizowanym systemie planetarnym Valkyria. Gracz wciela się w rolę Bolta Logana, międzygalaktycznego najemnika, który wykonuje kolejną, zdawałoby się, rutynową misję...

ŚGK 7-8/2003 - wakacyjne szaleństwo
ŚGK 7-8/2003 - wakacyjne szaleństwo

Solnica, 25 czerwca 2003, 16:31

Wakacje rozpoczęły się już na całego i aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu większość z nas ciężko pracowała wzbogacając swą wiedzę. Przyszedł czas na odpoczynek, a Świat Gier Komputerowych zaprasza do spędzenia wolnego czasu z najnowszym, lipcowo-sierpniowym numerem, który już w piątek, 27 czerwca, trafi do kiosków i salonów sprzedaży.

Dwa kolejne darmowe bonusy dla posiadaczy I.G.I. 2: Covert Strike

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 14:55

Prosto z siedziby korporacji Codemasters nadeszły dwie niespodzianki, adresowane do wszystkich entuzjastów gry I.G.I. 2: Covert Strike. Mowa tu o ulepszonej wersji oficjalnego edytora map i nowym scenariuszu, przeznaczonym do starć wieloosobowych. Oba produkty umieszczone zostały na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine.

Battlefield Pirates, czyli jak zostać straszliwym wilkiem morskim w grze Battlefield 1942

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 13:55

Posiadacze gry Battlefield 1942, którzy znudzili się już prowadzeniem walk w realiach II Wojny Światowej, mogą pobrać z naszego działu Pliki – serwer FTP specjalną modyfikację tego programu, nawiązującą do czasów rozkwitu morskiego korsarstwa.

A mroku znów czai się Nosferatu...

Void, 25 czerwca 2003, 13:42

Trudno dociec, co powoduje człowiekiem, że tak uwielbia się bać. Od zarania dziejów, to wszystko co wywoływało w nas paniczne uczucie lęku, jednocześnie pociągało ku sobie, wzywało, kusiło... Stare zamczyska, mroczne korytarze, cmentarne krypty wciąż mają w sobie jakąś taką magiczną moc, która każe nam zapuścić się w nieznane...

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 już w sprzedaży
ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 już w sprzedaży

Solnica, 25 czerwca 2003, 12:17

Wszystkich miłośników horroru i gier komputerowych zapraszamy już dziś do kiosków i salonów prasowych, gdzie czeka na Was drugi tegoroczny numer Wydania Specjalnego Świata Gier Komputerowych. Numer ten w całości poświęcony jest komputerowym horrorom.

Mario & Luigi (feat. Evanescence) - Nintendo Fusion Tour 2003
Mario & Luigi (feat. Evanescence) - Nintendo Fusion Tour 2003

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 11:11

Wśród wielu nowych wykonawców muzycznych zadebiutowała w bieżącym roku również kapela Evanescence wraz z albumem Fallen, z którego pochodzi singiel Bring Me to Life (piosenka zajmuje obecnie czołowe miejsca na listach przebojów w wielu krajach świata). Wspomniany zespół stanie się największą gwiazdą (wystąpią także m.in. Cold, Revis, Finger Eleven i Cauterize) letniego cyklu imprez rozrywkowych, organizowanego w Stanach Zjednoczonych przez ojców Braci Mario.

Dead to Rights trafi na PeCety

ComCo, 25 czerwca 2003, 10:56

Dead to Rights - dynamiczna gra akcji, dostępna wyłącznie w wersjach dedykowanych konsolom nowej generacji (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube) - już na jesieni bieżącego roku powinna pojawić się na sklepowych półkach w wydaniu przeznaczonym dla wszystkich użytkowników komputerów klasy PC.

Top 20 gier w UK (25/05/03)

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 10:15

Gra Enter the Matrix już szósty tydzień z rzędu króluje w zestawieniu dwudziestu brytyjskich bestsellerów, przygotowywanym przez organizacje ChartTrack i Entertainment and Leisure Software Publishers Association (ELSPA). Najnowszą wersję listy hitów opracowano w oparciu o dane, zebrane w okresie od 15 do 21 czerwca 2003.

Znamy wydawcę X2: The Threat
Znamy wydawcę X2: The Threat

ComCo, 25 czerwca 2003, 10:13

Firma Koch Media poinformowała, iż stała się wyłącznym posiadaczem praw do wydania pełnej wersji kontynuacji przebojowego symulatora kosmicznego X-Beyond the Frontier, pt. X2: The Threat, na terenie ośmiu państw europejskich. Całość powinna trafić do sprzedaży detalicznej jeszcze we wrześniu bieżącego roku.

Czy jesteś dość szybki i dość wściekły?
Czy jesteś dość szybki i dość wściekły?

ComCo, 25 czerwca 2003, 09:20

Jeżeli widziałeś film "Fast And The Furious" i planujesz obejrzeć również jego sequel o nazwie "2 Fast 2 Furious", to z pewnością ucieszy Cię fakt przygotowywania nowej gry opartej na powyższych produkcjach. The Fast And The Furious (nazwa programu) będzie oczywiście dynamiczną grą wyścigową, w której zmierzymy się z innymi kierowcami w szeregu nielegalnych, rozgrywających się na ulicach Los Angeles, zawodów.

Pierwsze grafiki z Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Łosiu, 25 czerwca 2003, 08:45

Strona fanowska serii Max Payne „Max Payne Headquarters”, zamieściła na swych łamach pierwsze screeny, a mówiąc dosłownie scany bliżej nieokreślonego pisma, przedstawiające nadchodzącą produkcję Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Zainteresowanych zapraszam do oglądnięcia tych grafik. Wspomnę jedynie, iż podobnie jak to mało miejsce w przypadku Half-Life 2, za niedługo, ten „nieznany” i szereg innych magazynów trafi do sprzedaży, po czym dowiemy się szczegółów dotyczącej nowej gry. Na dodatek, jak ujawnił jeden z pracowników Remedy, na początku będzie to jedyne źródło informacji o Max payne 2, ponieważ serwisy internetowe zostały poproszone o wstrzymanie się z publikacją jakichkolwiek materiałów o tym tytule.

TR: Angel of Darkness dopiero w lipcu; to będzie pierwsza część nowej trylogii!

ComCo, 25 czerwca 2003, 08:43

Dla wszystkich fanów Lary mam dwie informacje: dobrą i złą. Zaczynając od tej gorszej - ogólnoświatowy debiut PeCetowej wersji Tomb Raider: The Angel of Darkness po raz kolejny został opóźniony na najbliższe tygodnie, zaś wciąż nie znana jest europejska data wydania edycji dedykowanej konsoli Sony PlayStation 2. A dobra wiadomość? Otóż okazało się, że omawiany tytuł będzie pierwszym z zupełnie nowej trylogii przygód Lary, której następne części powinny ukazać się na rynku w ciągu najbliższych dwóch lat!

34 pracowników zwolnionych - cięcia budżetowe w oddziałach Microsoftu zajmujących się Xboxem

Łosiu, 25 czerwca 2003, 08:15

Na początku tego miesiąca informowaliśmy, iż do Internetu przedostał się poufny e-mail pochodzący od samego Steva Ballmera, piastującego stanowisko CEO (Chief Executive Officer) w firmie Microsoft. W korespondencji tej mowa była o przyszłości koncernu oraz o działaniach mających na celu zmniejszenie strat finansowych, które m.in. przynosi dział zajmujący się rozwojem konsoli Xbox. Wówczas stwierdzono też, że zwolnienie pracowników to ostateczność, a jak dziś donosi raport Nikkei BizTech, w japońskim oddziale dystrybucyjnym Xboxa, wyżej wspomnianą „ostateczność” wprowadzono w życie.