Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2003

Poradnik: Tom Clancy’s Rainbow Six: Raven Shield

Sznur, 26 czerwca 2003, 15:29

Zapraszamy do skorzystania z poradnika do gry akcji Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield, który z pewnością pomoże w obieraniu właściwych taktyk szturmowania pomieszczeń oraz minimalizowaniu strat własnych podczas wykonywania misji bojowych. Przed przystąpieniem do właściwej rozgrywki warto zapoznać się z poradami taktycznymi, gdzie znalazło się wiele przydatnych informacji, które niekoniecznie musiały być przedstawione w misjach treningowych.

Live for Speed - data premiery już znana, kolejny samochód ujawniony!
Live for Speed - data premiery już znana, kolejny samochód ujawniony!

Fajek, 26 czerwca 2003, 14:44

Wszyscy wirtualni kierowcy mają powód do radości, gdyż została podana data premiery Live for Speed, jednej z najlepszych symulacji samochodowych ostatniego roku. Już od wielu miesięcy gracze z całego świata ścigają się za pośrednictwem sieci Internet w wersję demonstracyjną LFS.

NPC według Twojego pomysłu może stać się integralną częścią nadchodzącej gry City of Heroes

eLKaeR, 26 czerwca 2003, 13:32

W pierwszym kwartale przyszłego roku powinna ujrzeć światło dzienne kolejna reprezentantka gatunku MMOcRPG, zatytułowana City of Heroes. Istotną rolę w tym programie odegra grupa ośmiu bohaterów niezależnych, z którymi użytkownik będzie się regularnie kontaktował. Połączone sztaby firm Cryptic Studios i NCsoft ogłosiły właśnie konkurs na projekt postaci jednego spośród wspomnianych NPC.

Czy "Kamień Filozoficzny" trafi na konsole nowej generacji?

ComCo, 26 czerwca 2003, 13:19

Zachodnie źródła podają, iż pierwsza część "growej" adaptacji przygód Harry'ego Pottera o nazwie Harry Potter i Kamień Filozoficzny, dostępna do tej pory jedynie w wersjach dedykowanych platformom: PC, GBA, GBC oraz PlayStation, najprawdopodobniej jeszcze we wrześniu pojawi się na rynku w wydaniach skierowanych do wszystkich użytkowników konsol nowej generacji (tj. Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube).

Beta Test: Warcraft III - The Frozen Throne

Fajek, 26 czerwca 2003, 12:41

Frozen Throne to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej części słynnej strategicznej serii autorstwa firmy Blizzard Entertainment, z nową kampanią, jednostkami, bohaterami i szeregiem innych nowości.

Freedom: Soldiers of Liberty = Freedom Fighters
Freedom: Soldiers of Liberty = Freedom Fighters

ComCo, 26 czerwca 2003, 11:15

Jeżeli z wypiekami na twarzy oczekiwaliście pojawienia się na sklepowych półkach gry Freedom: Soldiers of Liberty (wcześniej Freedom: Battle for Liberty Island), to muszę Was zmartwić. Otóż pudełka z takim tytułem nie znajdziecie w żadnym sklepie... Teraz będziecie musieli jednak rozglądać się za napisem Freedom Fighters, gdyż duet wydawniczy IO Interactive - Electronic Arts po raz drugi postanowił zmienić nazwę dla przygotowywanego programu.

Twórcy cyklu Postal wygrali sześcioletnią batalię z amerykańskimi pocztowcami

eLKaeR, 26 czerwca 2003, 11:11

Historia United States Postal Service, czyli odpowiedniczki Poczty Polskiej w Stanach Zjednoczonych, liczy sobie już ponad dwa wieki. Przed sześcioma laty wszechmocna organizacja wytoczyła firmie Running With Scissors proces w sprawie kontrowersyjnej serii Postal. Ta ostatnia nie ma de facto nic wspólnego z amerykańskimi listonoszami i ich pracodawcą.

Star Wars Galaxies: An Empire Divided debiutuje za Oceanem Atlantyckim! Nowa wersja oficjalnej strony internetowej już działa!
Star Wars Galaxies: An Empire Divided debiutuje za Oceanem Atlantyckim! Nowa wersja oficjalnej strony internetowej już działa!

eLKaeR, 26 czerwca 2003, 10:10

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień amerykańskiej premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Z tej okazji w Internecie zagościła odświeżona wersja oficjalnej witryny tego tytułu.

Paradise Cracked w złotym statusie

ComCo, 26 czerwca 2003, 10:04

Pierwsze informacje dotyczące Paradise Cracked pojawiły się jeszcze w 2001 roku, zaś od tamtego czasu zespół Mist Land ciężko pracował nad ukończeniem swojego dzieła. Wreszcie, po m.in. paru przesunięciach daty ostatecznej premiery, proces developingu pełnej wersji rzeczonego tytułu został zakończony (status "gold") i całość trafiła do tłoczni.

Gothic II: The Night of the Raven - niemiecka premiera już w sierpniu
Gothic II: The Night of the Raven - niemiecka premiera już w sierpniu

Łosiu, 26 czerwca 2003, 09:15

W połowie lutego miałem przyjemność poinformować fanów serii Gothic, że zespół Piranha Bytes, po ukończeniu Gothic II nie siadł na przysłowiowych laurach i już pracuje nad dodatkiem do drugiej części Gothica oraz nad jego trzecią częścią. Minęło kilka miesięcy i wczoraj niemiecka strona YiYa podała, iż dodatek nosił będzie podtytuł „Die Nacht des Raben” (ang. „The Night of the Raven”), a według informacji pochodzących od wydawcy, firmy Jowood, oraz sklepu internetowego Okaysoft, trafi do sprzedaży detalicznej już 20 sierpnia tego roku (oczywiście na terenie Niemiec).

Richard Huddy z ATI o Doom III, Half Life 2 i Far Cry

Łosiu, 26 czerwca 2003, 08:56

Kilka dni temu serwis Slo-Tech przeprowadził wywiad z Richardem Huddym zatrudnionym w firmie ATI na stanowisku „European Developer Relations Manager”. Poruszono w nim kwestie m.in. wojny pomiędzy producentami układów graficznych, przyszłości rodziny układów R3xx, rozwoju sterowników, a także możliwości graficznych w tej chwili produkowanych gier. Co ciekawe, Huddy wyraził pogląd, iż Doom III, przez wielu graczy uważany za lidera w dziedzinie jakości i zaawansowania grafiki, wcale nim nie jest.

Chameleon – „obróć i graj”, czyli telefon dla gracza
Chameleon – „obróć i graj”, czyli telefon dla gracza

Solnica, 26 czerwca 2003, 08:56

Firma ATELAB Research Group przedstawiła projekt nowego telefonu przenośnego, który powinien zainteresować osoby wykorzystujące tego typu urządzenia nie tylko do komunikowania się z innymi, ale również jako mini konsole służące do grania. Co ciekawe, w odróżnieniu on innych dostępnych obecnie urządzeń tego typu, konstrukcja Chameleona, pozwoli korzystać z niego zarówno w ułożeniu pionowym tak jak ze zwykłego telefonu jak i w ułożeniu poziomym jak to ma miejsce w przypadku konsol.

Top 10 gier w US (26/06/03)

Łosiu, 26 czerwca 2003, 08:01

Grupa NPDTechworld opublikowała najnowsze notowanie listy dziesięciu najchętniej kupowanych PeCetowych gier w Stanach Zjednoczonych dotyczące tygodnia pomiędzy 8 – 14 lipca. Seria The Sims nadal „rządzi”, a jedyną ciekawostką w zestawieniu jest powrót po sporym okresie czasu gry Diablo II.

Wykorzystaj ostatnią szansę i wygraj telefon komórkowy Motorola c350

Solnica, 26 czerwca 2003, 07:58

Już jedynie kilkanaście godzin pozostało do zakończenia jednego z trwających na naszych stronach konkursu. Wystarczy odpowiedzieć w nim na trzy proste pytania, aby przy odrobinie szczęścia wejść w posiadanie lekkiego, niezawodnego, z kolorowymi wyświetlaczem i mnóstwem innych bajerów, jednym słowem odlotowego, telefonu komórkowy Motorola c350.