Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 czerwca 2003

Half-Life 2 tylko na PeCecie?

ComCo, 9 czerwca 2003, 17:53

Praktycznie od momentu ogłoszenia prac nad sequelem znanej strzelanki pierwszoosobowej, o nazwie Half-Life 2, zespół Valve Software wyraźnie mówił o przygotowywaniu Xbox-owej wersji omawianego tytułu. Tymczasem, na stronach zachodniego serwisu Puget Sound Business Journal pojawiła się informacja zaprzeczająca powyższym zapowiedziom.

Poradnik: Postal 2

Sznur, 9 czerwca 2003, 17:08

Po solucji do Splinter Cell przygotowaliśmy dla Was poradnik do zupełnie innej gry akcji - kontrowersyjnej strzelanki Postal 2, w której zdominowany przez żonę pantoflarz wyładowuje swoje małżeńskie frustracje podczas załatwiania zwyczajnych na pozór sprawunków. Ilustrowany opis przejścia obejmuje cały roboczy tydzień z życia bohatera.

Game Boy Advance SP znika ze sklepowych półek jak świeże bułeczki
Game Boy Advance SP znika ze sklepowych półek jak świeże bułeczki

ComCo, 9 czerwca 2003, 16:50

Amerykański oddział korporacji Nintendo postanowił pochwalić się wynikami sprzedaży swojej najnowszej, wprowadzonej jakiś czas temu na rynek, konsoli kieszonkowej, tj. Game Boy Advance SP. Według analityków, ów system jest najlepiej sprzedającym się w Stanach Zjednoczonych.

Recenzja: The Elder Scrolls III - Tribunal

Fajek, 9 czerwca 2003, 13:43

Tribunal to Oficjalny, płatny dodatek do The Elder Scrolls III: Morrowind, jednego z najlepszych cRPG ostatnich lat. Według samych autorów Tribunal ma się do Morrowind’a podobnie jak Opowieści z Wybrzeża Mieczy do Wrót Baldura...

Wakacyjne testowanie trzeciej części sagi Phantasy Star Online

eLKaeR, 9 czerwca 2003, 11:55

Studio Sonic Team, wchodzące w skład japońskiej korporacji Sega, przygotowuje się do rozpoczęcia przedpremierowych testów gry Phantasy Star Online Episode III: C.A.R.D. Revolution, dedykowanej konsoli Nintendo GameCube i stanowiącej hybrydę kilku gatunków (obecność m.in. elementów fabularnych, przygodowych i strategicznych).

Czekając na pełną wersję Colin McRae Rally 3, czyli tuning wersji demo

Solnica, 9 czerwca 2003, 11:18

Czekając, aż pełna wersja Colin McRae Rally 3 trafi na półki sklepowe, możemy sobie pograć w wersję demo tej gry, udostępniającą do naszej dyspozycji jeden samochód oraz trzy trasy. Ludzie z serwisu Blackhole Motorsports postanowili jeszcze bardziej umilić nam okres oczekiwania i zamieścili na swoich stronach dodatkowe modele samochodów, które w prosty sposób można zaaplikować do dema.

Czy Dance:UK zdetronizuje
Czy Dance:UK zdetronizuje "Taneczną Rewolucję"?

eLKaeR, 9 czerwca 2003, 10:44

Brytyjski oddział firmy Bigben Interactive zaangażowany jest obecnie w realizację Dance:UK, czyli wirtualnej gry tanecznej, mającej stać się groźnym rywalem produktów z serii Dance Dance Revolution.

Fallout 3 – chłopaki z Black Isle chcą się pochwalić, ale jeszcze nie mogą...

Łosiu, 9 czerwca 2003, 09:42

Wszystko wskazuje na to, iż jest dokładnie tak jak to napisałem w tytule tej wiadomości. Pod koniec maja J.E. Sawyer jeden z pracowników Black Isle Studios publikując na forum „The Awful Forums”, zrzut z ekranu przedstawiający pulpit swojego komputera zapoczątkował wielką dyskusję na temat „Fallout 3 - robią czy nie”. Teraz jego kolega Puuk (aka Damien Foletto) z Black Isle podsyca atmosferę i enigmatycznie potwierdza, że pracują nad trzecią częścią Fallouta.

Baldur’s Gate 3, czyli pomarzyć zawsze można, bo marzenia czasami się spełniają

Solnica, 9 czerwca 2003, 08:56

Znany sklep internetowy - EBGames, umieścił na liście gier, które zamierza w przyszłości (luty 2004) sprzedawać, pozycję, którą wielu fanów cRPG chętnie zobaczyłoby zainstalowaną na dyskach twardych swoich komputerów – Baldur’s Gate III (PC).

Ballerium wkracza w ostatni etap fazy testowej "Beta 0"

eLKaeR, 9 czerwca 2003, 08:55

Już niebawem wystartuje końcowy etap zerowej fazy przedpremierowych testów gry o nazwie Ballerium, będącej hybrydą strategii czasu rzeczywistego i elementów, właściwych gatunkowi MMOcRPG.

„Shadow Vault” - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel w wydaniu Mayhem Studios
„Shadow Vault” - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel w wydaniu Mayhem Studios

Łosiu, 9 czerwca 2003, 08:52

Zespół Mayhem Studios, którego pierwsze znaczące dzieło, strategia turowa pt. „Empire of Magic”, trafiło niedawno do sprzedaży na zachodzie, poinformował, że prócz opracowywania dwóch kolejnych tytułów „Stunts: Final Stage”, „Neverend”, zapowiedzianych na zeszłorocznych targach E3, przygotowuje również grę o tytule „Shadow Vault”. Podobnie jak „Empire of Magic”, będzie to strategia turowa, lecz nie rozgrywająca się w realiach świata fantasy, a świata ogarniętego wojną nuklearną.