Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 czerwca 2003

Samotny mag ratuje świat, czyli rosyjski pomysł na grę cRPG
Samotny mag ratuje świat, czyli rosyjski pomysł na grę cRPG

eLKaeR, 8 czerwca 2003, 14:05

Prawdopodobnie w przyszłym roku posiadacze komputerów klasy PC i konsol Microsoft Xbox otrzymają szansę nabycia nowej gry z gatunku cRPG pt. The Bloody Magic, przygotowywanej przez połączone sztaby rosyjskich firm SkyFallen Entertainment i 1C.

Czterdzieści amerykańskich bestsellerów konsolowych

eLKaeR, 8 czerwca 2003, 12:55

Analitycy z grupy NPD Funworld opublikowali właśnie zestawienie czterdziestu najchętniej kupowanych gier konsolowych przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych w kwietniu bieżącego roku. Lista obejmuje tytuły, dedykowane platformom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

„Statek miłości” w wydaniu growym
„Statek miłości” w wydaniu growym

ComCo, 8 czerwca 2003, 12:45

Jeżeli zawsze marzyliście o wyruszeniu w malowniczy rejs po wodach mórz czy oceanów, ale choroba morska lub inne przeszkody utrudniały Wam zrealizowanie tego pragnienia, to z pomocą nadchodzi zespół Cat Daddy Games (twórcy m.in. Civil War: The Game). Otóż przygotowuje on grę o nazwie Cruise Ship Tycoon, w której obejmiemy kontrolę nad małą flotą statków wypoczynkowo-turystycznych i sprawimy, by każda żegluga była dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem.

Powstają dwie kolejne części cyklu Tomb Raider? Sprawa komend głosowych i rozgrywki online.

eLKaeR, 8 czerwca 2003, 12:32

Podczas gdy trwają ostatnie przygotowania do zachodniej premiery gry Tomb Raider: The Angel of Darkness (18 czerwca 2003), niemiecki magazyn MCV zamieścił wywiad z założycielem studia Core Design. Rozmowa poświęcona była m.in. następnym projektom ojców Lary Croft.

Freelancer aktualizowany

ComCo, 8 czerwca 2003, 09:45

Duet Microsoft - Digital Anvil, stojący za premierą kosmicznego symulatora o nazwie Freelancer, poinformował o zamieszczeniu w Sieci pierwszej poprawki systemowej do rzeczonego programu. Patch został oznaczony numerkiem 1.1, zaś jego zadaniem jest poprawa opcji związanych z trybem rozgrywki wieloosobowej.

„Krwawy księżyc” w Europie i Australii
„Krwawy księżyc” w Europie i Australii

ComCo, 8 czerwca 2003, 09:28

Korporacja Ubi Soft poinformowała o podpisaniu umowy z zespołem Bethesda Softworks, na mocy której stała się wyłącznym dystrybutorem drugiego dodatku do gry The Elder Scrolls III: Morrowind, noszącego podtytuł Bloodmoon, na terenie Europy oraz Australii. Całość dostępna jest już od kilku dni na półkach amerykańskich sklepów i, według zachodnich źródeł, prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania.