Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2003

Ghost Master - demo
Ghost Master - demo

Solnica, 15 czerwca 2003, 21:56

Empire Interactive udostępnił anglojęzyczną wersję dema Ghost Masters, bardzo ciekawej i oryginalnej strategii czasu rzeczywistego stworzonej przez zespół Sick Puppies, która już wkrótce powinna, za sprawą firmy CD Projekt, zawitać na półki sklepowe w naszym kraju.

Halo 2 - trailer z E3 2003 już dostepny

Fajek, 15 czerwca 2003, 16:22

Na minionych targach E3 firma Bungie zademonstrowała drugą już cześć swojego super-hitu, jakim bez wątpienia okazało się Halo. Niestety pokaz był skierowany do przedstawicieli mediów, przez co zwykli śmiertelnicy nie mieli okazji obejrzeć filmu przygotowanego przez twórców. Na szczęście Bungie udostępniło wspomniany film, który dostępny jest w Internecie.

Capcom odkrywa kolejne karty

eLKaeR, 15 czerwca 2003, 13:15

Japońska korporacja Capcom dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego, odnoszącego się do rynku północnoamerykańskiego. Zestawienie obejmuje okres od 17 czerwca do 7 października bieżącego roku i zawiera gry, dedykowane rozmaitym konsolom (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance).

Maluch Sim - nowe zdjęcia
Maluch Sim - nowe zdjęcia

Fajek, 15 czerwca 2003, 12:59

Kilka miesięcy temu w Internecie pojawiło się demo roboczo nazwanej gry MaluchSim. Cechowało się prostą grafika i uproszczonym modelem jazdy, a mimo to udało mu się zdobyć sporą popularność wśród polskich graczy.

Street Fighter ma 15 lat. Japonia świętuje!
Street Fighter ma 15 lat. Japonia świętuje!

eLKaeR, 15 czerwca 2003, 12:23

Właśnie mija piętnasta rocznica narodzin kultowego cyklu Street Fighter, obejmującego nie tylko rozmaite gry wirtualne, ale także seriale animowane, filmy pełnometrażowe (np. Uliczny wojownik – w roli głównej wystąpił słynny Jean-Claude Van Damme), komiksy itp. Z racji wyjątkowej okazji korporacja Capcom podjęła szereg działań o charakterze promocyjnym.

"Pitbull" zamknięty w klatce! Software'owi korsarze z okrętu Razor1911 stracili kapitana!

eLKaeR, 15 czerwca 2003, 10:05

Lider słynnej międzynarodowej grupy Razor1911, zajmującej się dystrybucją nielegalnego oprogramowania, został właśnie skazany na karę pozbawienia wolności. Shane „Pitbull” Pitman spędzi w więzieniu osiemnaście miesięcy.