Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 czerwca 2003

Microsoft Xbox za symbolicznego Dolara

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 18:55

Internetowy serwis Channel NewsAsia donosi, iż jedno z centrów handlowych w mieście Singapur zorganizowało w minioną sobotę specjalną promocję dla swoich klientów. W ramach owej akcji można było nabyć platformę Microsoft Xbox za równowartość zaledwie 1 USD.

Duality - jeszcze nie teraz...

ComCo, 2 czerwca 2003, 18:30

Korporacja wydawnicza Phantagram Interactive, stojąca za premierami takich tytułów jak m.in. Kingdom Under Fire czy Lineage, podała niezbyt przyjemną informację - otóż rynkowy debiut gry Duality został przeniesiony na 2004 rok. Autorzy programu nie podali żadnych powodów zaistniałej sytuacji, ale łatwo można domyślić się, iż potrzebują więcej czasu na dopracowanie swojego dzieła.

Axle Rage - trudny żywot motocyklisty w postapokaliptycznej rzeczywistości

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 16:15

Rosyjskie studio developerskie Akella, znane ze stworzenia znakomitego tytułu Sea Dogs, zaprezentowało pierwsze materiały (w formie strony internetowej), dotyczące produktu o nazwie Axle Rage. Pozycja owa z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom, którym podobały się walki motocyklowe w Full Throttle – jednakże tutaj będziemy mieli do czynienia z poważniejszym podejściem do tematu.

Lista czerwcowych premier na konsolę Xbox

Soulcatcher, 2 czerwca 2003, 13:30

Na wszystkich Graczy spragnionych nowych gier już w tym miesiącu czeka prawdziwy wysyp nowości! Jeżeli ktoś nie gra jeszcze we wspaniałego „Brute Force”, niech rzuci okiem na to czego może się spodziewać lada chwila.

Zmiana developera gry BlowOut

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 12:15

Trójwymiarowa gra akcji pt. BlowOut, mająca zadebiutować na rynku wraz z początkiem nowego roku szkolnego, została przejęta od studia KaosKontrol przez inny zespół developerski.

Pochwal się swoimi wynikami w TOCA Race Driver i demonstracyjnej wersji Colin McRae Rally 3!

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 11:23

Największa w Polsce (a wkrótce być może także na całym globie ziemskim) baza danych z wynikami w komputerowych grach samochodowych, nosząca nazwę czasy.com, została właśnie poszerzona o nowe elementy.

People Can Fly szuka level designera do Painkillera

Solnica, 2 czerwca 2003, 10:00

Firma People Can Fly poszukuje designera poziomów do Painkillera, najnowszej gry akcji tworzonej przez ten zespół na PC oraz konsolę Xbox.

II etap sprzedaży Encyklopedii GIER 2003 zakończony

Solnica, 2 czerwca 2003, 09:40

Sukcesem zakończył się drugi, a tym samym ostatni, etap sprzedaży Encyklopedii GIER 2003, najobszerniejszej bazy informacji na temat gier komputerowych, jaka wydana została do tej pory w naszym kraju. Z kiosków i punktów z prasą znikły wszystkie dostępne egzemplarzem tego wydawnictwa.

Hity maja wg. GameSpot

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 07:44

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania zestawienia brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.