Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2003

Wynik 7:3 po dziesięciorundowym starciu Radeon 9800 Pro vs. GeForce FX 5900 Ultra
Wynik 7:3 po dziesięciorundowym starciu Radeon 9800 Pro vs. GeForce FX 5900 Ultra

eLKaeR, 28 czerwca 2003, 13:32

Internetowy serwis OCAddiction.com przeprowadził badanie porównawcze flagowych procesorów graficznych ze stajni korporacji ATI Technologies i nVidia, czyli Radeon 9800 Pro i GeForce FX 5900 Ultra. Wypróbowane karty posiadały odpowiednio 128 i 256 MB pamięci DDR, obsługiwanej przy pomocy 256-bitowego interfejsu. Ponadto zastosowano następujące wersje sterowników systemowych: Catalyst 3.5 oraz Detonator FX 44.03.

The Hulk - odkryj sekrety gry przy pomocy wybranych scen z filmu!

eLKaeR, 28 czerwca 2003, 12:12

Już za trzy tygodnie powinna rozpocząć się w naszym kraju dystrybucja trójwymiarowej gry akcji o nazwie The Hulk. Równolegle na ekrany polskich kin trafi film fantastycznonaukowy pod tym samym tytułem. Przedstawiciele wytwórni Universal Pictures potwierdzili, że obraz ów zawiera szereg specjalnych kodów, które odblokowują ukryte opcje w cyfrowej edycji przygód zielonego tytana.

„Wszystko albo nic” i profesjonalni aktorzy
„Wszystko albo nic” i profesjonalni aktorzy

ComCo, 28 czerwca 2003, 10:52

Po niezbyt udanym NightFire, autorzy z korporacji Electronic Arts zabrali się za tworzenie nowej edycji „growych” przygód tajnego Agenta 007, pt. James Bond 007: Everything or Nothing. Plany i oczekiwania fanów związane z nadchodzącą grą akcji/TPP muszą być bardzo wysokie, gdyż do podkładania głosów bohaterom owej produkcji zatrudniono profesjonalnych aktorów, dobrze znanych z kolejnych części kinowych przygód Bonda.

Kolejny patch do Warcraft III w drodze

ComCo, 28 czerwca 2003, 10:13

Dodatek do trzeciej części gry Warcraft, noszący podtytuł The Frozen Throne, powinien zadebiutować na sklepowych półkach w naszym kraju już 4 lipca bieżącego roku, a tymczasem jego autorzy - firma Blizzard - poinformowali, iż za kilka dni ukaże się nowa poprawka systemowa do oryginalnego dzieła, aktualizująca program do wersji v1.10 i wprowadzająca praktycznie wszystkie, pomniejsze zmiany przewidziane w rozszerzeniu.

Trzecia odsłona cyklu No One Lives Forever bez wiodącego czynnika kobiecego?

eLKaeR, 28 czerwca 2003, 10:05

Od początku marca bieżącego roku w globalnej Sieci krążą strzępki informacji na temat kolejnej pozycji spod znaku No One Lives Forever. Chcielibyśmy zaprezentować Wam swoistą kompilację tych wiadomości.

TR: The Angel of Darkness - oficjalna data premiery

ComCo, 28 czerwca 2003, 09:24

Korporacja Eidos rozesłała niedawno oficjalną informację prasową, w której znalazły się szczegóły odnośnie daty rynkowego debiutu Tomb Raider: The Angel of Darkness na platformie PC. Temat ten wywoływał ostatnio sporo kontrowersji, niektórzy otwarcie mówili nawet o premierze w połowie lipca, jednak wydawca postanowił ostatecznie ukrócić wszystkie spekulacje i doniósł, że PeCetowa wersja tej gry akcji z elementami przygody powinna trafić do sklepów w Stanach Zjednoczonych i Europie już w najbliższym tygodniu.