Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2003

Dragon Empires - testy wersji beta
Dragon Empires - testy wersji beta

ComCo, 4 czerwca 2003, 20:23

Korporacja Codemasters ogłosiła, iż długo oczekiwany proces beta-testów jej najnowszej produkcji, zaliczanej do gatunku massively multiplayer online role-playing game, pt. Dragon Empires, rozpocznie się pod koniec bieżącego miesiąca.

Poradnik: Robin Hood: Legenda Sherwood

Sznur, 4 czerwca 2003, 17:21

Najnowsza pozycja, która zawitała dzisiaj do działu poradników, to opis przejścia taktycznej strategii czasu rzeczywistego Robin Hood: Legenda Sherwood, kolejnej gry zainspirowanej pamiętnymi Commandosami. Gra powstała na engine Desperados, a bohaterów z dzikiego zachodu zastąpiono doborowym oddziałem wyrzutków, dowodzonym rzecz jasna przez legendarnego Robin Hooda.

Painkiller dwukrotnie nagrodzony

Solnica, 4 czerwca 2003, 12:46

Painkiller, bardzo ciekawie zapowiadająca się gra akcji/shooter, nad którą pracuje obecnie nasz rodzimy zespół People Can Fly, bodajże jako pierwsza polska gra w historii otrzymała nagrodę za prezentację na targach E3. A właściwie nawet dwie nagrody: najlepszy shooter i największa niespodzianka.

The Journey to Wild Divine

Szycha, 4 czerwca 2003, 11:54

Dzisiejszy rynek gier komputerowych rzadko potrafi zaskoczyć graczy oryginalnymi produkcjami. Większość nowopowstałych gier to sequele różniące się od poprzedników lepszą grafiką, fabułą etc. etc. Dlatego z przyjemnością przeczytałem zapowiedź interesującej gry przygodowej, która powinna odświeżyć ten dość skostniały gatunek gier. Mowa o „The Journey to Wild Divine” (platforma PC CD) firmy Wild Divine Project

Zapowiedź: IndyCar Series

Fajek, 4 czerwca 2003, 11:15

W IndyCar Series dano graczowi możliwość prowadzenia sportowego bolidu wyposażonego w silnik V8 o pojemności 3,5 litra (poniżej 3 sekund od 0 do 100 Km/h) z prędkościami sięgającymi 200mph i ścigania się z najlepszymi kierowcami wyścigów IndyCar.

Praca – autorzy poradników poszukiwani

Łosiu, 4 czerwca 2003, 10:56

Poszukujemy zdolnych, ambitnych i wykształconych osób, które podejmą się współpracy z firmą Gry-OnLine w charakterze „autora profesjonalnych poradników” do gier sportowych. Wymagana jest obszerna wiedza z zakresu konkretnej dyscypliny sportowej, począwszy od skoków narciarskich, przez piłkę nożną i hokej, na pływaniu artystycznym kończąc, a także duża znajomość gier komputerowych związanych z tym tematem. Niezbędna jest także dobra znajomość meandrów języka polskiego oraz umiejętność obsługi programów graficznych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt – [email protected]

System Shock Rebirth, czyli tuning System Shock 2

Łosiu, 4 czerwca 2003, 09:11

Od premiery drugiej części znakomitej serii System Shock mięło już blisko cztery lata, a gra, pomimo upływu lat i podstarzałej grafiki, nadal przyciąga do siebie graczy – przede wszystkim za sprawą niespotykanego klimatu i znakomitej fabuły. Najlepszym tego dowodem jest mod o wdzięcznej nazwie, System Shock Rebirth, który ma na celu nieco odświeżyć tą produkcję, głównie pod względem graficznym, i tym samym dostosować do nowych wymagań. Pierwszą wersję beta tego moda możecie pobrać z naszego działu Pliki (około 3,7 MB).

Nexuiz = kod źródłowy Quake + nowoczesna technologia

eLKaeR, 4 czerwca 2003, 08:05

Pierwsza część cyklu Quake już niebawem obchodzić będzie siódme urodziny. Zmodernizowany kod źródłowy przyszłej „solenizantki” wykorzystywany jest przez programistów ze studia Alientrap podczas tworzenia futurystycznej, wieloosobowej gry FPS o nazwie Nexuiz.

Ojciec Simów angażuje się w branżę telewizyjną

eLKaeR, 4 czerwca 2003, 07:55

Will Wright, czyli główny inicjator serii Sim City i The Sims, podpisał właśnie umowę z amerykańską korporacją Fox. Układ traktuje o współpracy przy tworzeniu nowego programu telewizyjnego.

Team Sabre w przygotowaniu
Team Sabre w przygotowaniu

ComCo, 4 czerwca 2003, 07:45

Rynkowy debiut pełnej wersji gry Delta Force: Black Hawk Down miał miejsce pod koniec marca, zaś od tamtego czasu ów tytuł utrzymywał się na czele listy najlepiej sprzedających się tytułów w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem, wydawca programu - firma NovaLogic - ujawnił, iż na jesieni tego roku do sklepów trafi oficjalne rozszerzenie tej pierwszoosobowej strzelanki, noszące podtytuł Team Sabre.

RtCW: Enemy Territory i problemy z serwerami sieciowymi

eLKaeR, 4 czerwca 2003, 07:44

Od blisko tygodnia z naszego działu Pliki – serwer FTP możecie pobrać pełną wersję (257,8 MB) wieloosobowej gry Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory. Tymczasem developerzy programu czynią przygotowania do jego pierwszej aktualizacji.

„Enter The Matrix” po raz drugi i trzeci – już oficjalnie

ComCo, 4 czerwca 2003, 07:41

Zachodni serwis internetowy Computer and Video Games przeprowadził małe śledztwo dziennikarskie, z którego jasno wynika, iż korporacja Atari planuje wypuścić na rynek dwie kolejne produkcje osadzone w świecie znanym z kasowego przeboju kinowego braci Wachowskich, tj. Matrix. Oficjalnie potwierdzone zatem zostały wcześniejsze spekulacje na ten temat, a przy okazji ujawniono również zbliżone daty rynkowego debiutu rzeczonych tytułów...