Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2003

GOLMAX i MayClub możliwość wyłączenia banerów

Soulcatcher, 18 czerwca 2003, 22:39

W związku z dużą ilością próśb napływających do nas od użytkowników korzystających z abonamentowych usług na serwisach wortalu GRY-OnLine, dotyczących spowolnienia ładowania stron związanego z dużym obłożeniem reklamowym naszego serwisu, wprowadzamy dla wszystkich posiadaczy abonamentów nową usługę polegającą na możliwości wyłączania i włączania na życzenie elementów reklamowych strony.

Poradnik: Grandia II

Sznur, 18 czerwca 2003, 17:51

Do poradników dołączył obszerny opis gry Grandia II - utrzymanego w japońskim stylu cRPG. Poradnik poprowadzi Was przez kolejne lokacje szczegółowo rozpracowując taktykę walki z wszystkimi napotykanymi przeciwnikami oraz wskazując przedmioty, które warto dołączyć do wyposażenia naszych bohaterów.

Komunikat techniczny (18/06/03)

Mariusz Klamra, 18 czerwca 2003, 17:18

W związku z rekonfiguracją łącza POLPAK-T oraz prowadzoną modernizacją głównego serwera GRY-OnLine w dniu dzisiejszym mogły wystąpić chwilowe problemy w działaniu niektórych serwisów GOL. Prace będą kontynuowane w dniu jutrzejszym w godzinach 9-12 i 20-24. W tym czasie należy również spodziewać się okazjonalnych przerw lub pogorszenia transferu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

PLAY 07/2003 w kioskach

Solnica, 18 czerwca 2003, 16:59

Do kiosków ruchu i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił nowy, lipcowy numer magazynu PLAY. Tym razem do kupienia są dwa zestawy PLAYa - zestaw A i zestaw B. Obydwa zapakowane w worki ze srebrzystej folii, na której wdzięczą się dziewczyny z najnowszego Grand Theft Auto.

WORLD CYBER GAMES 2003 - kolejna edycja rozpoczęta

Fajek, 18 czerwca 2003, 14:54

Wczoraj, tj. 17 czerwca 2003 podczas konferencji prasowej w warszawskim kinie Atlantic, rozpoczęły się oficjalne rejestracje do tegorocznej edycji międzynarodowego turnieju gier komputerowych WORLD CYBER GAMES 2003. Impreze, organizowana już po raz trzeci przez SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA, zakończy się finałem w Hali EXPO XXI w Warszawie. Zwycięzcy, wyłonieni podczas polskich eliminacji, wyjadą na światowe finały do Korei Południowej.

Lords Of The Realm III - weź udział w beta-testach
Lords Of The Realm III - weź udział w beta-testach

ComCo, 18 czerwca 2003, 14:00

Pierwsze zapowiedzi Lords Of The Realm III sięgają 2001 roku, jednak dopiero teraz można śmiało powiedzieć, iż proces developingu gry ma się ku końcowi. Otóż duet wydawniczy Impressions Games - Sierra, odpowiedzialny za przygotowanie pełnej wersji, poinformował właśnie o rozpoczęciu zapisów na beta-testy omawianego programu.

Nowości ze świata Age of Mythology - pakiet webmasterski i oficjalny konkurs

eLKaeR, 18 czerwca 2003, 13:32

Połączone sztaby firm Microsoft i Ensemble Studios postanowiły umilić entuzjastom Age of Mythology czas, pozostały do rynkowego debiutu oficjalnego rozszerzenia tej gry, poprzez umieszczenie w Internecie specjalnego zestawu gotowych elementów graficznych dla webmasterów.

Unreal II trafi do posiadaczy Xboxa?

ComCo, 18 czerwca 2003, 12:33

Od momentu rynkowej premiery drugiej części znanej strzelanki pierwszoosowej, tj. gry Unreal II, minęło już kilka miesięcy, zaś liczba opinii (zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych), które wyrazili gracze na jej temat równa się chyba liczbie gwiazd na niebie. Tymczasem, małe śledztwo dziennikarskie przeprowadzone przed redaktorów zachodniego serwisu GameSpot wskazuje na to, iż ów tytuł najprawdopodobniej trafi również w ręce posiadaczy konsoli Microsoft Xbox.

Microsoft Flight Simulator 2004 “ozłocony”

ComCo, 18 czerwca 2003, 11:46

Jak poinformowało Microsoft Game Studios, prace nad najnowszym symulatorem lotu, tj. grą Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight, zostały właśnie ukończone (status „gold”) i całość została wysłana do tłoczni. Należy pamiętać, iż rzeczonym tytułem gigant z Redmond postanowił uczcić setną rocznicę pierwszego sterowanego lotu samolotem, zaś rynkowy debiut pełnej wersji w zachodnich sklepach odbędzie się 29 lipca.

Wakacje czas zacząć!

Fajek, 18 czerwca 2003, 11:39

Dziś idąc do pracy i widząc mnóstwo młodych ludzi elegancko ubranych i z kwiatami w ręku, zdałem sobie sprawę, że dziś jest ostatni dzień szkoły. Jednym słowem wakacje się rozpoczęły! (niestety nie dla wszystkich)

Aktualizuj razem z nami Postal 2, Will Rock i Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield!

eLKaeR, 18 czerwca 2003, 11:23

Dziś na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine wylądowały trzy nowe poprawki systemowe, przeznaczone dla następujących gier: Postal 2 (v.1337), Will Rock (v.1.1) i Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield (v.1.3). Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółowymi informacjami na temat wspomnianych „łatek” i późniejszego pobierania.

Ile będą kosztować gry, filmy i muzyka dla konsoli PSP (PlayStation Portable)?

eLKaeR, 18 czerwca 2003, 09:55

Podczas tegorocznej imprezy o nazwie ELSPA Games Summit w Londynie prezes europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment wygłosił przemówienie, traktujące o przyszłych wyzwaniach dla platform konsolowych. Chris Deering ujawnił również kilka nowych informacji, dotyczących przenośnego urządzenia PSP.

Klanowe rozgrywki America's Army: Operations

Zodiac, 18 czerwca 2003, 09:45

America's Army: Operations to znany symulator pola walki, charakteryzujący się sporą dozą realizmu i niesamowitym odwzorowaniem szczegółów technicznych związanych nie tylko z uzbrojeniem, będącym na wyposażeniu amerykańskiego żołnierza Marinees. Gra tworzona przez U.S.Army w celu zdobycia nowych rekrutów już prawie od roku podbija serca graczy na całym świecie.

Seria Colin McRae Rally żegna się z PC?!

Łosiu, 18 czerwca 2003, 08:21

W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny trailer zapowiadający wydanie czwartej części rajdowego cyklu Colin McRae Rally z firmy Codemasters. Jednakże przy tej okazji muszę zakomunikować PeCetowym fanom tej gry, że na chwilę obecną, wszystko wskazuje na to, iż CMR 4 przygotowywany jest z myślą wyłącznie o dwóch platformach, tj. konsoli Xbox i PlayStation 2. Pierwotnie grę zapowiadano również na PC, lecz w tym momencie zarówno na brytyjskiej jak i amerykańskiej stronie firmy Codemasters wyraźnie mowa jest tylko o dwóch wyżej wspomnianych wersjach. Czyżby więc Colin McRae Rally 3 był ostatnim, którego zobaczmy na PC...?