Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2003, 10:04

autor: ComCo

Paradise Cracked w złotym statusie

Pierwsze informacje dotyczące Paradise Cracked pojawiły się jeszcze w 2001 roku, zaś od tamtego czasu zespół Mist Land ciężko pracował nad ukończeniem swojego dzieła. Wreszcie, po m.in. paru przesunięciach daty ostatecznej premiery, proces developingu pełnej wersji rzeczonego tytułu został zakończony (status "gold") i całość trafiła do tłoczni.

Pierwsze informacje dotyczące Paradise Cracked pojawiły się jeszcze w 2001 roku, zaś od tamtego czasu zespół Mist Land ciężko pracował nad ukończeniem swojego dzieła. Wreszcie, po m.in. paru przesunięciach daty ostatecznej premiery, proces developingu pełnej wersji rzeczonego tytułu został zakończony (status „gold”) i całość trafiła do tłoczni.

Paradise Cracked zapowiadana jest jako futurystyczna gra taktyczna z licznymi elementami role-playing. Gracz wcieli się tutaj w postać młodego hakera, który przypadkiem wszedł w posiadanie tajnych danych komputerowych. Od tego momentu wszyscy, począwszy od armii i policji na ulicznych gangach kończąc, chcą, żeby zniknął ze świata. Dlaczego? Co takiego zawierały te dane? Szczegóły odnośnie warstwy fabularnej poznamy dopiero sięgając po pełną wersję...

Rynkowy debiut Paradise Cracked w zachodnich sklepach będzie miał miejsce w sierpniu bieżącego roku. Dystrybutorem gry w naszym kraju została firma Cenega Poland, która już niedługo powinna ujawnić szczegóły na temat polskiej premiery.

Więcej informacji: