Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 czerwca 2003, 12:17

autor: Solnica

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 już w sprzedaży

Wszystkich miłośników horroru i gier komputerowych zapraszamy już dziś do kiosków i salonów prasowych, gdzie czeka na Was drugi tegoroczny numer Wydania Specjalnego Świata Gier Komputerowych. Numer ten w całości poświęcony jest komputerowym horrorom.

Wszystkich miłośników horroru i gier komputerowych zapraszamy już dziś do kiosków i salonów prasowych, gdzie czeka na Was drugi tegoroczny numer Wydania Specjalnego Świata Gier Komputerowych. Numer ten w całości poświęcony jest komputerowym horrorom, a co najważniejsze - na dołączonej do magazynu płycie znajdziemy pełną wersję trzecioosobowej strzelanki From Dusk Till Dawn (Od Zmierzchu do Świtu) - gry przedstawiającej dalsze losy bohaterów słynnego filmu Roberta Rodrigueza.

W grze wcielimy się w samego Setha Gecko (w filmie granego przez Georga Clooneya), który musi poradzić sobie ze zgrają wampirów, opanowujących tym razem więzienny statek. Szybka akcja, dziwaczni przeciwnicy i oczywiście... hektolitry krwi - oto co znajdziemy w tej niecodziennej produkcji firmy Cryo.

A to oczywiście nie koniec - Wydanie Specjalne ŚGK to również opis klasycznych horrorów komputerowych - Alone in the Dark, Phantasmagoria, Resident Evil, Blair Witch czy Blood oraz słowo o najnowszych propozycjach tego gatunku - Bloodrayne czy Silent Hill 2. W środku znajdzie się też przegląd najlepszych filmów i książek grozy oraz ciekawy artykuł pod tytułem „Dlaczego lubimy się bać?”

Wszystko to czeka już w kioskach w niezwykle przystępnej cenie - 9,95 złotych.- Redakcja ŚGK

Przegląd Prasy: Szczegółowy spis zawartości ŚGK Wydanie Specjalne 02/2003

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 już w sprzedaży - ilustracja #1