Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2003, 09:20

autor: ComCo

Czy jesteś dość szybki i dość wściekły?

Jeżeli widziałeś film "Fast And The Furious" i planujesz obejrzeć również jego sequel o nazwie "2 Fast 2 Furious", to z pewnością ucieszy Cię fakt przygotowywania nowej gry opartej na powyższych produkcjach. The Fast And The Furious (nazwa programu) będzie oczywiście dynamiczną grą wyścigową, w której zmierzymy się z innymi kierowcami w szeregu nielegalnych, rozgrywających się na ulicach Los Angeles, zawodów.

Jeżeli widziałeś film „Fast And The Furious” i planujesz obejrzeć również jego sequel o nazwie „2 Fast 2 Furious”, to z pewnością ucieszy Cię fakt przygotowywania nowej gry opartej na powyższych produkcjach. The Fast And The Furious (nazwa programu) będzie oczywiście dynamiczną grą wyścigową, w której zmierzymy się z innymi kierowcami w szeregu nielegalnych, rozgrywających się na ulicach Los Angeles, zawodów.

W pełnej wersji zaimplementowane zostaną m.in. ciekawa warstwa fabularna (podobnie jak w TOCA Race Driver, jednak o innym klimacie), spora liczba rozmaitych samochodów (każdy będziemy mogli dowolnie modyfikować), a także dopracowane efekty audio-wizualne.

The Fast And The Furious powinien trafić do sprzedaży w ostatnim kwartale bieżącego roku (wersja dedykowana użytkownikom konsoli Sony PlayStation 2), lub w pierwszym kwartale 2004 roku (dla wszystkich posiadaczy konsoli Microsoft Xbox). Nad programem czuwa zespół Genki, zaś wydawcą gry została firma Vivendi.

Czy jesteś dość szybki i dość wściekły? - ilustracja #1
Czy jesteś dość szybki i dość wściekły? - ilustracja #2
Czy jesteś dość szybki i dość wściekły? - ilustracja #3

Więcej informacji:

http://www.thefastandthefuriousgame.com/