Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2008, 12:20

autor: vampire

ArchLord przyciągnął 500 tysięcy graczy

Rosnącą powoli popularnością może poszczycić się ArchLord, MMORPG koreańskiego studia NHN Games. Firma odpowiedzialna za jego wydanie na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych - Codemasters Online, poinformowała wczoraj, iż liczba graczy osiągnęła magiczny próg 500 tysięcy. Chociaż oczywiście nie jest to taki sukces na jaki swego czasu liczyli Mistrzowie Kodu.

Rosnącą powoli popularnością może poszczycić się ArchLord, MMORPG koreańskiego studia NHN Games. Firma odpowiedzialna za jego wydanie na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych - Codemasters Online, poinformowała wczoraj, iż liczba graczy osiągnęła magiczny próg 500 tysięcy. Chociaż oczywiście nie jest to taki sukces na jaki swego czasu liczyli Mistrzowie Kodu. Przypomnijmy, że początkowo tytuł ten był produkcją płatną, przy tym wydatki nie kończyły się jedynie na zakupieniu wersji pudełkowej, później graczy czekały jeszcze comiesięczne opłaty abonamentu. W takiej formie ArchLord nie miał jednak zbyt dużego powodzenia, z tego powodu wydawca postanowił najpierw znieść płatną subskrypcję, a następnie również klienta gry udostępnił za darmo.

Akcja ArchLord rozgrywa się w Chantrze, świecie fantasy podzielonym na pięć krain przypisanych do żywiołów ognia, ziemi, wody, powietrza oraz ducha. Poza zwykłym zdobywaniem poziomów i coraz to lepszego uzbrojenia tutaj możemy też spróbować sięgnąć po tytuł Lorda Świata, dzięki któremu przez miesiąc będziemy posiadać ogromne przywileje. Jednak po upływie tego czasu nasze miejsce zajmie kolejny gracz. Z pewnością do zalet ArchLorda należy klimatyczna ścieżka dźwiękowa oraz bardzo ładna oprawa graficzna.

ArchLord przyciągnął 500 tysięcy graczy - ilustracja #1

Ci, którzy zapragną spróbować swoich sił w walce o tytuł władcy powinni udać się na tę stronę i pobrać klienta gry oraz dodatek Episode 2: Season of Siege. Oczywiście również za darmo.