Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2008, 13:58

Alone in the Dark doczeka się Edycji Kolekcjonerskiej

Alone in the Dark zapowiada się co najmniej bardzo dobrze. Spore wrażenie wywierają na nas w szczególności fizyka i poziom interakcji z otoczeniem (polecamy Wam prezentacje #1, #2 zamieszczone na łamach GOL Video). Okazuje się, że posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i Wii doczekali się kolejnego argumentu, mogącego wpłynąć na decyzję o zakupie najnowszych przygód Edwarda Carnby’ego.

Alone in the Dark zapowiada się co najmniej bardzo dobrze. Spore wrażenie wywierają na nas w szczególności fizyka i poziom interakcji z otoczeniem (polecamy Wam prezentacje #1, #2 zamieszczone na łamach GOL Video). Okazuje się, że posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i Wii doczekali się kolejnego argumentu, mogącego wpłynąć na decyzję o zakupie najnowszych przygód Edwarda Carnby’ego. Jest nią ujawniona właśnie zawartość Edycji Kolekcjonerskiej.

Alone in the Dark doczeka się Edycji Kolekcjonerskiej - ilustracja #1

Zestaw, który zostanie udostępniony jedynie w trzech wymienionych wyżej wersjach (o innych póki co nic nie wiemy), składać się będzie ze specjalnego pudełka z grą, figurki Edwarda Carnby’ego, książki z grafikami, ścieżki dźwiękowej wydaną na płycie CD oraz bonusowym DVD, na którym zostanie zapisany film „Making of...”, przedstawiający proces tworzenia najnowszego Alone in the Dark. Edycja Kolekcjonerska zadebiutuje na światowym rynku w dniu premiery wersji podstawowej, czyli 30 maja bieżącego roku.

Wszystkim Czytelnikom chcielibyśmy polecić zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na jej temat. Zgromadziliśmy je na łamach naszej Encyklopedii. Przypominamy jednocześnie, że najnowsze dzieło Eden Studios zostanie wydane w wersjach na pecety oraz konsole Xbox 360, PlayStation 2 i Wii. W późniejszym terminie na rynek trafi także edycja dla PlayStation 3.