Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2009, 08:14

autor: Hed

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli udane wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

Wspomniane wyścigi Juiced 2: Hot Import Night to 90 licencjonowanych samochodów, możliwość modyfikowania aut przy pomocy 10 tysięcy części i dodatków oraz wyścigi rozgrywane na całym świecie (Londyn, Rzym, Paryż, San Francisco, Sydney). Grę warto polecić wszystkim fanom motoryzacji, bo cena, czyli wspomniane niecałe 25 zł w ramach eXtra Klasyki HIT jest atrakcyjna.

Dzisiaj do sprzedaży trafia także Guild Wars: Eye of the North, czyli dodatek do jednej z bardziej znanych gier sieciowych (nie wymagającej opłat miesięcznych). Rozszerzenie wprowadza nowe lokacje, podziemia i możliwość przeniesienia części swoich osiągnięć do zapowiadanej kontynuacji gry. Tytuł wymaga posiadania którejkolwiek z trzech kampanii Guild Wars i kosztuje obecnie 70 zł.

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War) - ilustracja #1

Seria TOPSELLER wzbogaca się dziś o trzy ciekawe pozycje. Pierwszą z nich jest Alone in the Dark, czyli survival horror inspirowany twórczością H.P. Lovecrafta i nawiązujący do klasycznego pierwowzoru. Druga propozycja to Rome: Total War Antologia, a więc pakiet podstawowej wersji strategii i rozszerzeń (Barbarian Invasion, Alexander). Na dokładkę zostaje gra akcji - X-Blades.

Za każdy z tych trzech tytułów zapłacimy niecałe 40 złotych. Mamy więc kolejną okazję żeby uzupełnić własną kolekcję gier – znaczna część z powyższych gier jest przecież naprawdę dobra (recenzje wszystkich znajdziecie w naszej Encyklopedii). Warto zajrzeć także na oficjalną stronę CD Projektu, na której ruszy konkurs związany przede wszystkim z pierwszą ofertą, czyli eXtra Klasyką.