Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Syndicate

W te gry Ubisoftu z PS4 nie zagramy na PS5. Assassin's Creed na liście [Aktualizacja]

Froozyy, 30 października 2020, 19:41

Dzisiaj udostępniono listę gier Ubisoftu z PlayStation 4, które nie będą kompatybilne z PlayStation 5. Wszystko wskazuje na to, że na nowej konsoli Sony możemy mieć problemy z odpaleniem np. Assassin’s Creed: Syndicate.

Assassin's Creed Syndicate od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Entelarmer, 20 lutego 2020, 14:31

Dziś w Epic Games Store zostaną udostępnione kolejne darmowe produkcje. Do przyszłego tygodnia użytkownicy platformy będą mogli dodać do swojej kolekcji Assassin's Creed Syndicate oraz nietypową karciankę Faeria.

Assassin's Creed: Syndicate w Epic Games Store za darmo za kilka dni

Agnieszka Adamus, 17 lutego 2020, 19:37

Zaprezentowano gry, które w dniach od 20 do 27 lutego będą dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store. Oprócz ogłoszonej wcześniej Faerii, do swojej biblioteki będziemy mogli dodać za darmo Assassin's Creed: Syndicate.

Games with Gold w kwietniu - m.in. The Witness i Assassin's Creed Syndicate

Góral, 28 marca 2018, 18:18

Microsoft ujawnił gry na konsole Xbox One i Xbox 360, które otrzymają w kwietniu abonenci Xbox Live Gold. Pogramy m.in. w The Witness i Assassin's Creed Syndicate.

Assassin's Creed: Syndicate - kompendium wiedzy [Aktualizacja #8: informacje o dodatkach i aktualizacjach]

Góral, 15 września 2016, 21:00

Przygotowaliśmy kolejne kompendium wiedzy. Tym razem zebraliśmy informacje dotyczące przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Syndicate od firmy Ubisoft. Niniejszy artykuł będzie stale aktualizowany o pojawiające się z biegiem czasu szczegóły.

Młoty w dłoń, kujmy broń! Klasa robotnicza w grach

Maurycy, 1 maja 2016, 12:06

O tym, jak robotnicza klasa społeczna przedstawiana jest w grach komputerowych. Bunt i rewolucja czy rezygnacja i poddaństwo?

Premiera dodatku Ostatni Maharadża do Assassin’s Creed: Syndicate

Adrian Werner, 2 marca 2016, 10:03

Firma Ubisoft wypuściła The Last Maharaja, czyli niewielki dodatek fabularny do Assassin’s Creed: Syndicate. Oferuje on dziesięć nowych misji, podczas których musimy pomóc tytułowemu Ostatniemu Maharadży w odzyskaniu należnych mu praw.

Wieści ze świata (Far Cry Primal, Darkspore, Assassin’s Creed: Syndicate) 24/2/2016

AM, 24 lutego 2016, 14:15

Dziś piszemy o premierowej aktualizacji gry Far Cry Primal, bliskim końcu Darkspore oraz patchu 1.4 do Assassin’s Creed: Syndicate. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin’s Creed: Syndicate - Jack the Ripper trafiło na pecety

Adrian Werner, 23 grudnia 2015, 09:55

Doczekaliśmy się premiery pecetowej wersji dodatku DLC Jack the Ripper do Assassin’s Creed: Syndicate. Ponadto ukazał się nowy patch, poprawiający błędy i ulepszający kilka aspektów gry.

Assassin's Creed: Syndicate - data premiery dodatku Jack the Ripper

Pirlond, 10 grudnia 2015, 19:20

Firma Ubisoft ujawniła konkretną datę premiery Jack the Ripper – pierwszego dużego DLC do gry Assassin’s Creed: Syndicate. Rozszerzenie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się 15 grudnia, a na PC tydzień później.

Wieści ze świata (SW Battlefront, Need for Speed, AC Syndicate, The Sims 4, Trine 3, EVE Online i inne) 9/12/2015

Draug, 9 grudnia 2015, 14:44

Dziś piszemy m.in. o premierze DLC Bitwa o Jakku do Star Wars: Battlefront, dużej aktualizacji Legendy do gry Need for Speed, patchu 1.3 do Assassin’s Creed: Syndicate, debiucie dodatku Spotkajmy się do The Sims 4 i planach wydania Trine 3 na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ubisoft łata Assassin's Creed: Syndicate na PC - patch 1.21 usuwa błędy i ulepsza UI

Góral, 1 grudnia 2015, 10:34

PC-towa wersja gry Assassin's Creed: Syndicate otrzyma dziś patch zawierający poprawki wprowadzone niedawno na konsolach oraz eliminujący kilka błędów specyficznych dla komputerowej wersji. Łatka m.in. ulepszy interfejs użytkownika oraz poprawi bugi związane z audio, aspektami sieciowymi, walką i nie tylko.

Sterowniki GeForce 359.00 WHQL poprawiają wydajność Assassin's Creed: Syndicate i Overwatch

Góral, 19 listopada 2015, 19:15

W dniu premiery PC-towej wersji Assassin's Creed: Syndicate firma Nvidia opublikowała sterowniki GeForce 359.00 WHQL, które poprawiają wydajność rzeczonej produkcji. To samo spotkało także strzelankę Overwatch.

Assassin's Creed: Syndicate zawitało na pecety

Adrian Werner, 19 listopada 2015, 09:52

Kilka tygodni po premierze konsolowej doczekaliśmy się wreszcie wydania pecetowej wersji gry Assassin’s Creed: Syndicate. Ubisoft wypuścił od razu także pierwszy patch, naprawiający błędy i ulepszający optymalizację.

Ubisoft: początkowa sprzedaż Assassin’s Creed: Syndicate ucierpiała przez niedopracowane Unity

Meehow, 6 listopada 2015, 12:15

Zdaniem przedstawicieli firmy Ubisoft, niezbyt udany debiut Assassin’s Creed: Unity spowodował, że część graczy zrezygnowała z zakupu AC: Syndicate na premierę. Francuski gigant na przyszłość najnowszej odsłony przebojowej serii zapatruje się jednak pozytywnie.

Znamy wymagania sprzętowe Assassin’s Creed: Syndicate

Maiman, 5 listopada 2015, 20:01

Ubisoft ujawnił wymagania sprzętowe pecetowej wersji Assassin’s Creed: Syndicate. Do uruchomienia gry potrzeba co najmniej 6 GB RAM-u i 64-bitowego systemu operacyjnego.

Konkurs dla fanów Assassin's Creed: Syndicate – wygraj jedną z prac koncepcyjnych polskiego grafika

Góral, 27 października 2015, 13:00

Dla wszystkich miłośników serii Assassin’s Creed przygotowaliśmy ciekawy konkurs, w którym do wygrania jest grafika autorstwa Darka Zabrockiego (jednego z artystów pracujących nad Assassin's Creed: Syndicate), umieszczona na specjalnej płycie o rozmiarze 45x90 cm.

Assassin's Creed: Syndicate było pewniakiem do pozycji lidera. Top 10 UK (18 - 24 października)

Przemysław Zamęcki, 26 października 2015, 12:19

Assassin's Creed: Syndicate zepchnął na miejsce drugie grę FIFA 16 i chwilowo wygodnie rozsiadł się na tronie lidera brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką hitów Zjednoczonego Królestwa.

Assassin's Creed: Syndicate - udostępniono ścieżkę dźwiękową

Góral, 26 października 2015, 09:25

Firma Ubisoft udostępniła ścieżkę dźwiękową z gry Assassin's Creed: Syndicate w serwisach Muzyka Google Play, Spotify, Deezer oraz YouTube, gdzie możemy jej posłuchać za darmo.

Assassin's Creed: Syndicate zadebiutowało na PS4 i XOne

Góral, 23 października 2015, 10:39

Od dziś w sklepach na terenie całego kraju możemy nabyć Assassin's Creed: Syndicate - najnowszą odsłonę popularnej serii przygodowych gier akcji Ubisoftu. Produkcja dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w przyszłym miesiącu ukaże się wersja na PC-ty.

Assassin’s Creed: Syndicate – są już pierwsze recenzje gry

Renox, 22 października 2015, 17:30

Jutro ma miejsce światowa premiera konsolowej edycji gry Assassin’s Creed: Syndicate. Część największych serwisów branżowych już teraz opublikowała swoje recenzje. Z lektury większości zamieszczonych dotąd tekstów jednoznacznie wynika, że Ubisoft nie zawiódł i przygotował dla fanów cyklu naprawdę dobrą produkcję.

Assassin’s Creed: Syndicate otrzyma dwa patche w dniu premiery

Draug, 20 października 2015, 10:10

Ubisoft ujawnił, że Assassin’s Creed: Syndicate otrzyma nie jeden (jak większość gier), lecz dwa patche day-one. Na szczęście łatki będą miały dość skromne rozmiary, nieznacznie przekraczające 500 MB każda.

Assassin’s Creed: Syndicate zajmie na dysku ponad 40 GB

Luc, 6 października 2015, 09:31

Według informacji zawartych w Xbox Store, kupujący Assassin's Creed: Syndicate będą musieli pobrać nieco ponad 40 GB danych. To niemal tyle samo, co w przypadku poprzedniej części.

W Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności

Góral, 1 października 2015, 12:27

Firma Ubisoft potwierdziła, że w grze Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności. Nie będą one jednak w żaden sposób utrudniać rozgrywki i przeznaczone mają być dla osób dysponujących mniejszą ilością czasu, które chcą szybciej uzyskać dostęp do niektórych elementów.

Assassin's Creed: Syndicate na PS4 otrzyma 10 dodatkowych misji

Góral, 19 września 2015, 13:44

Firma Sony ujawniła, że użytkownicy konsoli PlayStation 4, którzy skuszą się na zakup gry Assassin's Creed: Syndicate, mogą liczyć na 10 ekskluzywnych misji w ramach dodatku The Dreadful Crimes.

Assassin's Creed: Syndicate otrzyma DLC Jack the Ripper

luckie, 15 września 2015, 10:46

Jack the Ripper to tytuł największego z dodatków DLC do gry Assassin’s Creed: Syndicate wchodzących w skład jej przepustki sezonowej. Zobacz nowy zwiastun prosto z Tokyo Game Show 2015.

Wieści ze świata (Final Fantasy V, Assassin’s Creed: Syndicate, Hardware: Rivals) 11/9/2015

Draug, 11 września 2015, 14:55

Dziś piszemy m.in. o weekendowym wysypie ofert na Steamie i GOG.com, wydaniu Final Fantasy V na PC, kompozytorze ścieżki dźwiękowej do Asassin’s Creed: Syndicate oraz zapowiedzi Hardware: Rivals na PS4 (duchowego spadkobiercy samochodowej rozwałki Hardware: Online Arena z PS2). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed: Syndicate zadebiutuje na PC miesiąc po konsolach

Bard, 26 sierpnia 2015, 22:22

Po ogromnych problemach z wydajnością Assassin's Creed: Unity – w szczególności w wersji pecetowej – ekipa Ubisoft Quebec zamierza skupić się na jak najlepszej optymalizacji Assassin's Creed: Syndicate. Z tego powodu studio opóźnia wydanie gry na PC względem PS4 i XONE.

Assassin's Creed: Syndicate - Ubisoft ujawnia kolejne informacje

Góral, 9 sierpnia 2015, 12:05

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Twitterze, firma Ubisoft wyjawiła kolejną porcję informacji związanych z grą Assassin's Creed: Syndicate. Dowiedzieliśmy się m.in., że podczas zabawy będziemy mogli dostosowywać bohaterów, a misje poboczne mają umożliwiać rozgrywkę dowolną postacią.

Assassin’s Creed: Syndicate – Evie w akcji na 10-minutowym gameplayu

Draug, 7 sierpnia 2015, 12:57

Przy okazji targów gamescom 2015 firma Ubisoft oprócz trailera zaprezentowała także gameplay z gry Assassin’s Creed: Syndicate w wersji na PS4. Nowy materiał wideo trwa 10 minut i pozwala zabaczyć w akcji Evie Frye (drugą obok Jacoba grywalną postać) podczas wykradania z Tower of London fragmentu Edenu w misji typu czarna skrzynka.

Assassin's Creed: Syndicate – zobacz nowy trailer gry

Renox, 5 sierpnia 2015, 14:25

Firma Ubisoft opublikowała w ramach tegorocznego gamescomu nowy zwiastun gry Assassin's Creed: Syndicate. Na umieszczonym w rozwinięciu newsa materiale zobaczyć możemy dwoje głównych bohaterów, którzy pojawią się we wspomnianej produkcji – mowa o Jacobie Frye oraz jego siostrze Evie.

10 nowości w Assassin's Creed: Syndicate, których wcześniej nie zauważyłeś

luckie, 21 lipca 2015, 14:27

Poza oczywistymi nowościami związanymi z historycznym umiejscowieniem, Assassin's Creed: Syndicate zaoferuje kilka mniejszych smaczków, które docenią fani serii. O 10 z nich opowiadają twórcy w nowym filmie z gry.

Assassin's Creed: Syndicate - obejrzyj prawie 50 minut zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 15:25

Firma Ubisoft opublikowała nowy materiał video z Assassin's Creed: Syndicate, zawierający prawie pięćdziesiąt minut zapisu rozgrywki.

Assassin’s Creed: Syndicate – nie będzie problemów z wchodzeniem przez okna

Renox, 13 lipca 2015, 11:13

Marc-Alexis Côté, dyrektor kreatywny ze studia Ubisoft Quebec, przyznał podczas jednego z wywiadów, że w nadchodzącym Assassin’s Creed: Syndicate gracze znajdą lepszy system nawigacji, który wyeliminuje m.in. problem z wchodzeniem do budynków przez okna.

Assassin's Creed: Syndicate - nowy filmik animowany wprowadza w fabułę gry

Adrian Werner, 12 lipca 2015, 15:10

Firma Ubisoft opublikowała krótki filmik animowany, wprowadzający w fabułę Assassin's Creed: Syndicate. Jego twórcą jest F. Gary Gray, czyli reżyser takich filmów jak Negocjator czy Włoska robota.

Assassin's Creed: Syndicate na PC ze znacznie lepszą optymalizacją

Jakub Mirowski, 20 czerwca 2015, 11:43

Dyrektor kreatywny studia Ubisoft Quebec, Marc Alexis-Côté, zapowiedział, że w porównaniu do zeszłorocznego Assassin's Creed: Unity, kolejna część jest szczególnie dopracowywana pod względem optymalizacji na PC.

Assassin’s Creed: Syndicate – zwiastun Evie Frye i ekskluzywne DLC na PS4

Meehow, 16 czerwca 2015, 06:00

Podczas konferencji firmy Sony na targach E3 zaprezentowano nowy zwiastun Assassin’s Creed: Syndicate, przedstawiający Evie Frye w akcji. Ujawniono ponadto zawartość ekskluzywną dla konsoli PlayStation 4.

Zwiastun i fragment rozgrywki Assassin's Creed: Syndicate zaprezentowany na E3

Jakub Mirowski, 16 czerwca 2015, 01:55

Podczas swojej konferencji na targach E3 firma Ubisoft zaprezentowała nowy zwiastun oraz fragment rozgrywki z planowanego na październik Assassin's Creed: Syndicate.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Adr1ft, Xbox One) 10/6/15

luckie, 10 czerwca 2015, 13:36

Dziś piszemy m.in. o weekendowym evencie w Grand Theft Auto Online, dacie premiery i zwiastunie gry Adr1ft oraz nowej wersji konsoli Xbox One. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed: Syndicate otrzyma cztery edycje specjalne

Góral, 13 maja 2015, 11:43

Firma Ubisoft ujawniła, że oprócz standardowego wydania, Assassin's Creed: Syndicate doczeka się także czterech edycji specjalnych. Najbogatszą z nich będzie Big Ben Collector Case za 549,90 zł. W zestawie znajdzie się m.in. figurka głównego bohatera produkcji.

Assassin's Creed: Syndicate zapowiedziany. Gra na PC-tach ukaże się jakiś czas po premierze na konsolach

Góral, 12 maja 2015, 18:38

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Syndicate. Dodatkowo Marc-Alexis Côté, dyrektor kreatywny w studiu Ubisoft Quebec, podczas rozmowy z naszym kolegą Jakubem Mirowskim zdradził, że gra ukaże się na komputerach PC jakiś czas po premierze na konsolach. Studio chce dzięki temu dopracować tę wersję. Oprócz tego poznaliśmy kilka innych informacji.

W Assassin's Creed: Syndicate zagramy dwiema postaciami

Góral, 12 maja 2015, 09:20

Źródło serwisu Kotaku twierdzi, że w grze Assassin's Creed: Syndicate, która zostanie oficjalnie zapowiedziana dziś o godzinie 18:00, zagramy dwiema postaciami - Jacobem i Evie. Będzie to rodzeństwo, które jest czynnie zaangażowane w działania półświatka przestępczego w wiktoriańskim Londynie.

Assassin's Creed - zapowiedź nowej odsłony nastąpi 12 maja

Góral, 8 maja 2015, 09:14

Firma Ubisoft zamierza oficjalnie zaprezentować nową odsłonę serii Assassin's Creed 12 maja o godzinie 18:00. Najpewniej będzie to Assassin's Creed: Victory, o którym informacje wyciekły do sieci w 2014 roku.

Kolejne gry z cyklu Assassin’s Creed będą miały więcej współczesnych wątków

Luc, 28 lutego 2015, 12:30

Zwolennicy intryg i bardziej skomplikowanych historii w Assassin’s Creed mają powody do radości. Jeden ze scenarzystów Ubisoftu zdradził, że w przyszłych odsłonach ponownie usłyszymy o Pierwszej Cywilizacji oraz współczesnym konflikcie Asasynów i Templariuszy.

Assassin’s Creed: Victory zabierze nas do wiktoriańskiego Londynu w 2015

Draug, 3 grudnia 2014, 02:00

Serwis Kotaku dotarł do materiałów prezentujących następną odsłonę serii Assassin’s Creed. Kolejne dzieło Ubisoftu ma nosić podtytuł Victory, rozgrywać się na terenie wiktoriańskiego Londynu i być tworzone pod kierownictwem studia w Quebec. Tytuł trafi jakoby na PC, XOne i PS4 jesienią 2015 roku i będzie jedyną „dużą” odsłoną serii w tym okresie (konsole siódmej generacji przechodzą do lamusa).

Assassin’s Creed – pracami nad kolejną grą z serii pokieruje studio Ubisoft Quebec

Draug, 3 lipca 2014, 09:04

Firma Ubisoft ogłosiła, że główny ciężar produkcji kolejnej gry z serii Assassin’s Creed (następującej po zapowiedzianym na ten rok Unity) przejdzie ze studia w Montrealu na zespół w Quebec. Oddział ten istnieje od 2005 roku i pomagał przy tworzeniu większości odsłon wspomnianego cyklu.