Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2015, 09:31

autor: Luc

Assassin’s Creed: Syndicate zajmie na dysku ponad 40 GB

Według informacji zawartych w Xbox Store, kupujący Assassin's Creed: Syndicate będą musieli pobrać nieco ponad 40 GB danych. To niemal tyle samo, co w przypadku poprzedniej części.

W nowym Assassin’s Creed stworzymy własny gang. - Assassin’s Creed: Syndicate zajmie na dysku ponad 40 GB - wiadomość - 2015-10-06
W nowym Assassin’s Creed stworzymy własny gang.

Do premiery Assassin’s Creed: Syndicate zostały już zaledwie trzy tygodnie, nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej nowych informacji o nadchodzącym tytule. Po wieściach dotyczących mikropłatności oraz planowanych dodatków, przyszła pora na ujawnienie bazowego rozmiaru gry. Zgodnie ze stroną produktową w Xbox Store, nowe Assassin’s Creed w wersji na Xbox One zajmie dokładnie 40,27 GB. Niemal tyle samo miejsca potrzebowaliśmy w przypadku instalacji Assassin’s Creed: Unity, a także aktualizacji do tegoż tytułu łatających jego najbardziej uciążliwe błędy.

Na razie nie wiadomo, ile zajmą wydania gry na PlayStation 4 oraz PC. W przypadku konsoli od firmy Sony możemy jednak spodziewać się podobnych rozmiarów, a zwolennikom komputerów osobistych zapewne przyjdzie zainstalować nieco więcej danych. Gra na Xboksa One oraz PlayStation 4 zadebiutuje 23 października 2015 roku, zaś pecetowcy na swoją wersję Assassin’s Creed: Syndicate będą musieli poczekać miesiąc dłużej – do 19 listopada 2015 roku.