Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2015, 12:27

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

W Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności

Firma Ubisoft potwierdziła, że w grze Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności. Nie będą one jednak w żaden sposób utrudniać rozgrywki i przeznaczone mają być dla osób dysponujących mniejszą ilością czasu, które chcą szybciej uzyskać dostęp do niektórych elementów.

W Assassin's Creed: Syndicate do wspinania się wykorzystamy specjalną linę z hakiem. - W Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności - wiadomość - 2015-10-01
W Assassin's Creed: Syndicate do wspinania się wykorzystamy specjalną linę z hakiem.

Firma Ubisoft kontynuuje swoją politykę wydawniczą i ujawniła, że w Assassin's Creed: Syndicate, podobnie jak chociażby w Assassin's Creed IV: Black Flag czy Assassin’s Creed: Unity, pojawią się mikropłatności. Mają one jednak nie wpływać diametralnie na rozgrywkę, oferując tylko szybszy dostęp do pewnych elementów, np. lepszego wyposażenia. Wszystkie te rzeczy będzie się jednak dało normalnie zdobyć podczas rozgrywki, więc mikropłatności przeznaczone mają być dla osób, które po prostu nie dysponują mnóstwem czasu na granie. Nie jest to więc zbyt wielka niespodzianka, gdyż podobne mechanizmy znajdziemy w różnych innych grach. W Mortal Kombat X da się np. kupić paczkę wszystkich przedmiotów z krypt. W Metal Gear Solid V: The Phantom Pain za pieniądze można nabyć dodatkowe elementy w trybie Forward Operating Base, a w przypadku Gran Turismo 6 kupujemy wirtualne kredyty, umożlwiające szybsze dorwanie się do wymarzonego samochodu.

Assassin's Creed: Syndicate ukaże się w Polsce 25 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Natomiast 19 listopada tytuł pojawi się na komputerach PC. Wszystkie edycje dostępne będą w polskiej wersji językowej (napisy).

W Assassin's Creed: Syndicate pojawią się mikropłatności - ilustracja #3

Nowa odsłona serii Assassin's Creed przeniesie nas do Londynu w roku 1868. Gracze tym razem pokierują nie jedną, a dwiema postaciami – Jacobem i Evie Frye, którzy będą starali się pomóc uciśnionej klasie robotniczej. Podczas zabawy wykorzystamy pewne nowe elementy, np. linę z hakiem, czy też zdolność o nazwie Kameleon w przypadku kobiety. Mechanika rozgrywki sama w sobie nie będzie jednak odbiegać od tego, do czego zdążyliśmy przywyknąć.

Niespodzianką nie jest także fakt, że po premierze produkcji doczekamy się rozmaitych dodatków – od pakietu misji Ostatni Maharadża, przez mini-kampanię Jack the Ripper (Kuba Rozpruwacz) po dostępne tylko na konsoli PlayStation 4 The Dreadful Crimes.