Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2013, 09:16

autor: Góral

Gran Turismo 6 - poznaliśmy ceny paczek z kredytami

Poznaliśmy ceny paczek z kredytami - wirtualną walutą do wykorzystania w grze wyścigowej Gran Turismo 6. Tanio nie będzie, gdyż za jedno z najdroższych aut zapłacimy ponad 600 zł. Na szczęście system mikropłatności będzie całkowicie opcjonalny i przeznaczony głównie dla niecierpliwych osób.

Gran Turismo 6 ukaże się 6 grudnia. - Gran Turismo 6 - poznaliśmy ceny paczek z kredytami - wiadomość - 2013-12-05
Gran Turismo 6 ukaże się 6 grudnia.

Ostatnio informowaliśmy o wprowadzeniu systemu mikropłatności do gry Gran Turismo 6. Dziś poznaliśmy konkretne ceny za poszczególne paczki kredytów do wykorzystania w najnowszej odsłonie kultowej serii wyścigowej.

Jak donosi serwis Eurogamer, w PlayStation Store widnieją następujące ceny paczek:

  • 500 tys. kredytów - 4,99 euro (około 21 zł),
  • 1 mln kredytów - 9,99 euro (około 42 zł),
  • 2,5 mln kredytów - 19,99 euro (około 84 zł),
  • 7 mln kredytów - 49,99 euro (około 210 zł).

Jako przykład podano samochód Jaguar XJ13, kosztujący 20 mln kredytów. By wejść w jego posiadanie, bez żmudnego zbierania wirtualnych pieniędzy w grze, należy wydać aż 149,95 euro (około 630 zł, czyli równowartość blisko 3 egzemplarzy gry Gran Turismo 6).

Ceny wybranych samochodów w Gran Turismo 6. - Gran Turismo 6 - poznaliśmy ceny paczek z kredytami - wiadomość - 2013-12-05
Ceny wybranych samochodów w Gran Turismo 6.

Na szczęście rozgrywka nie będzie oparta na mikropłatnościach, które stanowić mają tylko dodatek dla niecierpliwych osób. W najnowszej produkcji studia Polyphony Digital, tak jak i w poprzednich, za wygrywanie wyścigów będziemy otrzymywać kredyty służące do zakupu kolejnych pojazdów, części, itp. Oprócz tego, za dobrą jazdę dostaniemy niektóre samochody. Martin Robinson z Eurogamera, który bawi się już tym tytułem, twierdzi, że system progresji nie zmienił się w stosunku do „piątki”. Całość potwierdza firma Sony, więc raczej nie ma się o co martwić.

Premiera Gran Turismo 6 odbędzie się jutro na konsoli PlayStation 3. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej w dwóch edycjach - zwykłej i Anniversary, zawierającej specjalne opakowanie, milion kredytów do wykorzystania w grze, 20 aut o specjalnych barwach, dodatkowy lakier, kombinezon, kask i awatary PSN. Tytuł możecie zamówić u wszystkich wiodących sprzedawców.