Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2013, 16:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Borderlands 2, Gran Turismo 6, PlanetSide 2) 21/11/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery i cenie dodatku DLC do Borderlands 2, technologii CAN-Gateway ECU w grze Gran Turismo 6, podwójnej liczbie punktów doświadczenia do zdobycia w PlanetSide 2, a także darmowym weekendzie z Worms Clan Wars. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Incredible Adventures of Van Helsing

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Incredible Adventures of Van Helsing. Dzieło studia Neocore Games możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 5,49 euro (ok. 23 zł). W przecenie dostępny jest też zestaw ze wszystkimi dodatkami DLC. Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Borderlands 2

Firma Take-Two Interactive ogłosiła, że 26 listopada w usługach Steam oraz Xbox Live i dzień później na europejskim PlayStation Network zadebiutuje dodatek DLC Headhunter 2: Wattle Gobbler do gry Borderlands 2. Znajdziemy w nim pakiet specjalnych misji kończących się walką z bossem. DLC opiera się na zasadach podobnych do Headhunter 1: Bloody Harvest, czyli poprzedniego rozszerzenia z tej serii. Cenę ustalono na poziomie 2,99 euro (ok. 12 zł).

Dodatek DLC Headhunter 2: Wattle Gobbler zadebiutuje w przyszłym tygodniu - Wieści ze świata (Borderlands 2, Gran Turismo 6, PlanetSide 2) 21/11/13 - wiadomość - 2013-11-21
Dodatek DLC Headhunter 2: Wattle Gobbler zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Worms Clan Wars

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam trwa darmowy weekend z grą Worms Clan Wars, który potrwa do 24 listopada (godzina 22:00). Do tej pory tytuł można testować bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Oprócz tego trwa promocja na całą serię Worms. Poszczególne odsłony cyklu zakupicie taniej nawet o 75% do jutra o godzinie 19:00. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

PlanetSide 2

Wczoraj minął rok od premiery darmowej strzelaniny PlanetSide 2. Z tej okazji twórcy organizują kilka dni z podwójną liczbą punktów doświadczenia do zdobycia. Akcja zakończy się 25 listopada o godzinie 8:59. Oprócz tego obniżono cenę ekskluzywnego zestawu One-Year Anniversary Bundle, który we wspomnianym okresie promocyjnym będzie kosztował 39,99 dolarów zamiast 143 dolarów. Jego pełną zawartość sprawdzicie pod tym adresem.

Gran Turismo 6

Studio Polyphony Digital udostępniło materiał wideo prezentujący działanie technologii CAN-Gateway ECU w grze Gran Turismo 6. Powstała ona we współpracy firm Toyota oraz Denso i pozwoli na odtworzenie w Gran Turismo 6 dokładnego toru jazdy naszego prawdziwego auta. Za pomocą CAN-Gateway ECU będzie można zapisać swój przejazd na nośniku USB i zobaczyć go w Gran Turismo 6. Oprócz tego możliwe będzie odtworzenie samej trasy z rzeczywistości w grze, o czym pisaliśmy jakiś czas temu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Ampu-Tea
 2. Hazen: The Dark Whispers
 3. Middle-earth: Shadow of Mordor
 4. Magus
 5. WildStar
 6. Speedball 2 HD
 7. Confederate Express
 8. Hoyle Illusions
 9. Take on Mars
 10. Departament 42: Tajemnica Dziewięciu
 11. Borderlands 2
 12. Swamp People
 13. Ice Road Truckers
 14. Tribal Wars 2

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Assassin’s Creed IV: Black Flag – kulisy produkcji #3
 2. Lightning Returns: Final Fantasy XIII – efekty specjalne
 3. Magus – teaser
 4. The Lord of the Rings Online: Helm’s Deep – zwiastun na premierę
 5. Tearaway – zwiastun na premierę
 6. Beyond: Dwie Dusze – Advanced Experiments DLC – trailer
 7. Pandora: First Contact – trailer
 8. Starpoint Gemini 2 – zwiastun rozgrywki
 9. WildStar – dziennik dewelopera #6 – Spellslinger
 10. Battlefield 4: Drugie uderzenie - trailer