Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Hoyle Illusions (PC)
OkładkaHoyle Illusions (PC)

Hoyle Illusions PC

Firmowana logiem znanego producenta kart casualowa przygodówka z rodzaju Hidden Objects Game (ukryte przedmioty). Akcja toczy się w na przełomie XIX i XX wieku.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hoyle Illusions Premiera PC

11lipca2013

producent: Anino Games wydawca: Encore Software Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hoyle Illusions to gra zaliczająca się do popularnego gatunku casualowych przygodówek. Produkcja studia Anino Games skierowana jest do miłośników łamigłówek typu „ukryte przedmioty” (Hidden Objects Game).

Akcja gry osadzona została na przełomie XIX i XX wieku. W nowojorskim teatrze planowane jest przedstawienie, w którym dwóch mistrzów iluzji, Johannes Wielki i Merlin Wspaniały, staną do walki, by przekonać się kto z nich jest lepszy. Niespodziewanie w przeddzień tego wydarzenia asystentka Johanessa, Sophia, zostaje uprowadzona. Porywacze żądają, by jej przełożony przegrał pojedynek. Na ratunek dziewczynie rusza jej ukochany, Peter.

Zadaniem gracza jest pomóc Peterowi i Sophii. Zgodnie z utartym schematem przygodówek HOG, rozgrywka koncentruje się na zagadkach typu „ukryte obiekty”. Twórcy gry przygotowali ponad 40 scenerii, na których należy wykazać się spostrzegawczością. Formę urozmaicenia stanowią nieskomplikowane mini-gry, w tym gry karciane, z których znana jest firma Hoyle.

Jak przystało na produkcję skierowaną do odbiorców z rynku casual, poziom trudności poszczególnych zagadek nie jest zbyt wysoki. Dodatkowo gracze mogą skorzystać z systemu podpowiedzi lub pominąć niektóre łamigłówki.

Warstwa wizualna Hoyle Illusions nie odbiega jakością wykonania od standardów wyznaczonych przez konkurencyjne produkcje. Dwuwymiarowa grafika w grze bazuje na ręcznie rysowanych tłach oraz prostych animacjach. Postępy w fabule zilustrowane zostały w postaci cut-scenek. Zabawę uprzyjemnia nienarzucający się podkład muzyczny.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Hoyle Illusions: Odpowiednia dla każdego wieku.

Hoyle Illusions Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • 2.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8