Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2015, 10:46

autor: luckie

Assassin's Creed: Syndicate otrzyma DLC Jack the Ripper

Jack the Ripper to tytuł największego z dodatków DLC do gry Assassin’s Creed: Syndicate wchodzących w skład jej przepustki sezonowej. Zobacz nowy zwiastun prosto z Tokyo Game Show 2015.

Kuba Rozpruwacz pojawi się w Assassin's Creed: Syndicate - Assassin's Creed: Syndicate otrzyma DLC Jack the Ripper  - wiadomość - 2015-09-15
Kuba Rozpruwacz pojawi się w Assassin's Creed: Syndicate

Assassin’s Creed: Syndicate otrzyma fabularne DLC pod tytułem Jack the Ripper. Wejdzie ono w skład popremierowej przepustki sezonowej, dołączanej do edycji Gold i wydania kolekcjonerskiego oraz sprzedawanej oddzielnie. Dodatkowa mini-kampania skupi się na tytułowym Kubie Rozpruwaczu, słynnym na cały świat seryjnym mordercy kobiet, działającym na terenie Londynu w 1888 roku. Zapowiedzi dodatku podczas konferencji firmy Sony na targach Tokyo Game Show 2015 towarzyszył nowy zwiastun, zamieszczony poniżej:

Assassin’s Creed: Syndicate zadebiutuje 25 października na PlayStation 4 i Xboksie One, a 19 listopada trafi również na PC. Inne zapowiedziane do tej pory DLC do nowej odsłony słynnego cyklu zręcznościowych gier akcji studia Ubisoft, zatytułowane jest Konspiracja Dickensa i Darwina.

  1. Assassin's Creed: Syndicate - kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry Assassin's Creed: Syndicate
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.