Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 14:27

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

10 nowości w Assassin's Creed: Syndicate, których wcześniej nie zauważyłeś

Poza oczywistymi nowościami związanymi z historycznym umiejscowieniem, Assassin's Creed: Syndicate zaoferuje kilka mniejszych smaczków, które docenią fani serii. O 10 z nich opowiadają twórcy w nowym filmie z gry.

Zaprezentowane podczas targów E3 2015 (i przy kilku innych okazjach) grywalne demo Assassin’s Creed: Syndicate pozwalało graczom wypróbować najistotniejsze innowacje w nadchodzącej odsłonie flagowej serii firmy Ubisoft. Należą do nich m.in. przydatna podczas wspinaczki linka z hakiem, uliczne starcia gangów, czy możliwość kierowania XIX-wiecznymi powozami. W najświeższym materiale wideo z gry twórcy opowiadają o jeszcze innych, mniejszych ciekawostkach, które do tej pory mogły umknąć uwadze graczy. Przykładowo, Assassin’s Creed: Syndicate umożliwi efektowne finishery grupowe – mając do czynienia z kilkoma poważnie uszkodzonymi przeciwnikami będzie się dało wykończyć ich wszystkich na raz w jednej spektakularnej animacji.

Fani Grand Theft Auto dobrze wiedzą, że skutecznym sposobem na zgubienie pościgu jest przestrzelenie opony naszego prześladowcy. Podobna sztuczka sprawdzi się w nowym Assassin’s Creed, z tym że zamiast kół, strzelać będziemy do koni. Ciekawą nowością jest też pewna nieliniowość w obrębie misji. W zaprezentowanej na filmie sekwencji da się zabić ściganą Templariuszkę zanim uda jej się dotrzeć na miejsce – w przeciwnym wypadku udaje jej się ujść z życiem, a gra toczy się dalej. Pozostałe smaczki znajdziecie w zamieszczonym powyżej filmie.

  1. Assassin's Creed: Syndicate - kompendium wiedzy
  2. Widzieliśmy Assassin’s Creed: Syndicate – GTA w wiktoriańskim Londynie
  3. Oficjalna strona gry Assassin's Creed: Syndicate