Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2015, 13:36

autor: luckie

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Adr1ft, Xbox One) 10/6/15

Dziś piszemy m.in. o weekendowym evencie w Grand Theft Auto Online, dacie premiery i zwiastunie gry Adr1ft oraz nowej wersji konsoli Xbox One. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w czwartek, 11.6):

 1. Europa Universalis IV – obniżka 75% – 9,99 euro (ok. 42 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 12.6):

 1. Darksiders Franchise Pack – obniżka 80% na gry z serii Darksiders, WWW
 2. Wyprzedaż serii Might & Magic – obniżka 75% na gry z serii

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 1.6) – obniżka cen 25 tytułów, WWW

Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online Ill-Gotten Gains Weekend Event - Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Adr1ft, Xbox One) 10/6/15 - wiadomość - 2015-06-10
Grand Theft Auto Online Ill-Gotten Gains Weekend Event

W dniach 12-14 czerwca odbędzie się weekendowe wydarzenie w Grand Theft Auto Online. W trakcie tzw. Ill-Gotten Gains Event Weekend: Part One gracze będą zdobywali podwójną ilość gotówki (w trybie Adversary) oraz punktów reputacji, a także położą ręce na dodatkowych gadżetach i ubraniach. Odbędzie się również konkurs na najlepsze zdjęcie ukazujące nową zawartość. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie studia Rockstar.

Adr1ft

Adr1ft, symulator przetrwania w obliczu katastrofy stacji kosmicznej, ukaże się w sierpniu 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Termin ten podany został w nowym trailerze produkcji studia Three One Zero, przygotowanym z myślą o targach E3 2015. Wspomniany zwiastun, prezentujący piękną grafikę generowaną za sprawą technologii Unreal Engine 4 możecie podziwiać poniżej:

Assassin's Creed: Syndicate

Firma Ubisoft pozwoli graczom przetestować grę Assassin's Creed: Syndicate przed premierą. W tym celu wydawca zorganizuje trasę Playtest Road Show, czyli serię spotkań dla fanów, odbywających się w różnych miastach Stanów Zjednoczonych, których uczestnicy będą mogli zagrać w nowego „Asasyna” i na bieżąco podzielić się z twórcami swoją opinią. Pierwszy przystanek zaplanowano na 17 czerwca w Los Angeles, podczas targów E3. Osoby, które chiałyby wziąć udział w testach powinny wysłać maila pod adres [email protected], podając imię i nazwisko, wiek oraz krótkie podsumowanie swojego doświadczenia z serią Assassin's Creed.

Xbox One

Firma Microsoft ujawniła nową wersję konsoli Xbox One. Ma być ona wyposażona w dysk twardy o pojemności 1 TB oraz umożliwiać podłączenie pamięci zewnętrznej za pomocą złącza USB 3.0. Sprawdziły się również pogłoski o nowym padzie – 1-terabajtowy Xbox One otrzyma bezprzewodowy kontroler z 3,5 mm wejściem słuchawkowym (również dostępny osobno). Urządzenie trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych i w wybranych regionach w drugiej połowie miesiąca w cenie sugerowanej 399 dolarów. Póki co nie mamy informacji odnośnie dostępności w Polsce.

Nowy kontroler Xboksa One będzie posiadał wejście typu minijack - Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Adr1ft, Xbox One) 10/6/15 - wiadomość - 2015-06-10
Nowy kontroler Xboksa One będzie posiadał wejście typu minijack

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Devil's Third
 2. Broken Sword 5: Klątwa Węża
 3. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
 4. Master of Orion: Conquer the Stars
 5. Battlefleet Gothic: Armada
 6. Space Hulk: Deathwing
 7. UnitedGP

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Action Henk trailer
 2. Sword Coast Legends E3 2015 - trailer
 3. Goliath trailer
 4. Infinitum: Battle for Europe trailer
 5. Star Wars: Uprising trailer
 6. Master of Orion: Conquer the Stars teaser
 7. Final Fantasy XV kulisy produkcji
 8. Fortnite trailer
 9. Hitman: Sniper trailer
 10. PES Club Manager trailer